Kokybė PDF Spausdinti El. paštas

Išsirinkti augalus balkonui ar gėlynui gali užtrukti tik keletą minučių. Dažnai neįvertiname, kad tai pasirinkimas netgi keletui ateinančių metų.Jeigu į pastovią augimvietę sodinsime prastos kokybės sodinamąją medžiagą, gali būti, kad ji sunyks arba užtruksite keletą metų ilgiau, kad augalas įgautų tikrąją išvaizdą. Todėl pirkdami augalus, svogūnėlius ar sėklas, turime atkreipti dėmesį į jų kokybę.

Rūpindamiesi mūsų klientų gėlynais, siūlome kokybiškus augalus:


  • visi parduodami augalai yra auginti vazonėliuose ir specialiai paruoštuose ( priedai - mineralai, ilgo veikimo trąšos, molis, perlitas) substratuose. Atskiroms augalų grupėms ruošiami specialūs mišiniai, kurie užtikrina greitesnį ir kokybiškesnį isišaknydijimo procesą, o ir vėliau, augalai perkelti iš vazonėlio į pastovią augimvietę, mažiau patiria streso, nepažeidžiamos šaknys. Auginti tokiu būdu yra sudėtingiau, tačiau žvelgiant iš klientų pusės, tai yra labai patogu, praktiška ir patikima.
  • nesiunčiame pažeistų augalų.
  • nesiūlome iškastų iš grunto augalų.
  • nauja sodinama žaliava yra tiekiama iš sertifikuotų medelynų ir augynų. Tuo užtikriname veislės autentiškumą, bei galime pasiūlyti sveikus, nevirusuotus augalus. Lietuvoje nėra sertifikuotų daugiamečių žolinių augalų motininių augynų, kurie gali užtikrinti sveikų, devirusuotų sodinukų patekimą į rinką. Be to, beveik visos naujai introdukuotos ar kitaip įdomios naujos gėlių veislės yra saugomos autorinių teisių ( mūsų kataloge pažymėtos PBR, TM, R), norint juos dauginti ir toliau platinti, reikalingos licenzijos. Augalų autorinių teisių apsaugos mechanizmas Lietuvoje neveikia, leidimai dauginti ir toliau platinti licenzijuotus/apsaugotus augalus Lietuvoje neišduodami.


Dažniausiai mūsų naudojami vazonų dydžiai:


Vazonas

Išmatavimai

Nuotrauka

P9 arba 0,5 L

9x9x9,5 cm


P12 arba 0,7 L

12 cm skersmens

-

C1 arba 1 L

11x11x12 cm


C2 arba 2 L

14x14x15 cm17 cm skersmens

- 

DĖMESIO!

Užsakymus galite atlikti ir el. paštu: gelesdaugiametes@gmail.com

Registruotiems

Reklaminis skydelis