Žydintys krūmai


Rodoma 1 iki 100 iš 341 (4 puslapių)
Rodoma 1 iki 100 iš 341 (4 puslapių)

Žydintys krūmai

 

Žydintys lapuočių krūmai – efektingi ištiso sezono augalai, skleidžiantys įvairiaspalvių žiedų ir kvapų sintezę. Žydinčių krūmų pasirinkimas didžiulis: nuo žemaūgių iki ypač aukštų ir plačių krūmų, pavieniais žiedeliais nusagstytų ir įspūdingo dydžio putliais žiedais svarinamų šakų. Derindami skirtingas žydinčių krūmų rūšis sukursite savo sode nenuilstančią žydėjimo bangą, džiuginančią nuo ankstyvo pavasario iki pat rudens. Daugelis lapuočių krūmų rudenį nuspalvina ryškiaspalve lapų skraiste, kiti sunokina dekoratyvius ar valgomus vaisius. Įmantrūs, elegantiški, kuklūs, patikimi žydintys krūmai taps Jūsų sodo akcentu – išsirinkite labiausiai viliojančius ir Jūsų sodui tinkamus žydinčių krūmų sodinukus.

 

Žydintys krūmai internetu

Žydinčių krūmų sodinukus paprasta užsisakyti internetu. Žydinčių krūmų sodinukai vazonuose arba šaknimis greitai ir saugiai bus pristatyti tiesiai į Jūsų namus ar pasirinktą atsiėmimo vietą.

Parko.lt elektroninėje parduotuvėje ir daugiametes.lt elektroninėje parduotuvėje žydinčių krūmų sodui ir gėlynui ras kiekvienas. Patogiai ir nesudėtingai žydinčių krūmų sodinukus išsirinkite neišeidami iš namų. Išrinkite tinkamiausias pozicijas sode, derinkite žydėjimo laikotarpius ir stebėkite, kaip keičiasi Jūsų kiemo peizažas visą šiltąjį sezoną.

 

Platus žydinčių krūmų pasirinkimas

Daugiamečiai dekoratyviniai krūmai – viena didžiausių augalų grupių, pasižyminti ypač skirtingomis botaninėmis ir dekoratyvinėmis savybėmis. Norėdami išsirinkti žydinčius krūmus sodui atkreipkite dėmesį į žydėjimo laiką: išsirinkite augalus, žydinčius prasilenkiančiai – žiedais džiaugsitės labai ilgai. Alyvos, forsitijos, hortenzijos, sidabrakrūmiai, veigelės, budlėjos, jazminai, rododendrai... – nuo spalvų, kvapų ir skirtybių mirga akys. Improvizuokite arba planuokite – rinktis tikrai yra iš ko!

Ilgai žydintys krūmai sodinami apvadų, gyvatvorių formavimui, draugijoje su spygliuočiais ir kitais daugiamečiais augalais. Dideli žydintys krūmai masyviais žiedais nedideliuose soduose sodinami pavieniui – sukuriamas įspūdžio efektas.

Sodinkite eilėmis – įrenkite žydinčias gyvybingas sienas. Skirtingas rūšis derinkite tarpusavyje - kurkite neregėtas kompozicijas!

 

Kaip išsirinkti žydinčių krūmų sodinukus internetu?

Plačiame žydinčių lapuočių krūmų asortimente nepasiklysite, jei žinote, ko Jūsų sodui reikia labiausiai. Žydinčių krūmų apžvalga padės Jums apsispręsti. 

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.