Tai neįprasta ir gana reta veislė, kuri gali siekti iki 3 – 4 m aukščio ir panašaus pločio. Laja tanki, rutuliškos, šiek tiek netaisyklingos formos. Lapai tamsiai žali, širdies formos, smailėjantys. Gražiausiai augalas atrodo gegužės gale – birželio mėnesį, kuomet gausiai žydi. Daugybė gana didelių, purpurinių kvepiančių žiedų susitelkę didingose žiedynuose. Palankiausia auga saulėtoje ar dalinai pavėsingoje vietoje, derlingoje, praturtintoje humusu, vidutiniškai drėgnoje, bet laidžioje dirvoje. Augalas atsparus miesto taršai, šalčiui ir sausrai. Puikiai tiks miestų ar parkų želdynuose, gražiai atrodys pasodinta pavieniui ar grupėmis. Galima formuoti žemaūges gyvatvores ar sodinti mišriose kompozicijose, pvz. su hortenzijomis ar jazminais.
Augalas
Vazono dydis C4
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas    Syringa x hyacinthiflora 'Mirabeau'
Lietuviškas pavadinimas    Hiacintinė alyva
Žiedų spalva purpuriniai
Lapijos spalva    žalia
Žydėjimo laikas    V pb - VI
Saulės įtaka     saulė
Dirva   lengvas  priemolis, priesmėlis, vidutiniškai derlinga, normali
Drėgmės kiekis dirvoje    normalaus  drėgnumo,  pralaidi
Zonos     3 - 7
Pritaikymas Puikiai tiks miestų ar parkų želdynuose, gražiai atrodys pasodinta pavieniui ar grupėmis. Galima formuoti žemaūges gyvatvores ar  sodinti mišriose kompozicijose,  pvz. su hortenzijomis ar jazminais. 
Aprašymas
Aprašymas Tai neįprasta ir gana reta veislė, kuri gali siekti iki 3 – 4 m aukščio ir panašaus pločio. Laja tanki, rutuliškos, šiek tiek netaisyklingos formos. Lapai tamsiai žali, širdies formos, smailėjantys. Gražiausiai augalas atrodo gegužės gale – birželio mėnesį, kuomet gausiai žydi. Daugybė gana didelių, purpurinių kvepiančių žiedų susitelkę didingose žiedynuose. Palankiausia auga saulėtoje ar dalinai pavėsingoje vietoje, derlingoje, praturtintoje humusu, vidutiniškai drėgnoje, bet laidžioje dirvoje. Augalas atsparus miesto taršai, šalčiui ir sausrai. 

Alyva hiacintinė (Syringa × hyacinthiflora) 'MIRABEAU'

  • Model: 12100279
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 9.80€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Alyva hiacintinė (Syringa × hyacinthiflora) 'MIRABEAU', 12100279, Alyvos