Prestono alyvos hibridas, pasižymintis atsparumu šalčiui ir ligoms, vėlyvesniu žydėjimu, tamsesne lajos spalva. 'Miss Canada' pasižymi plačia lajos forma ir greitesniu augimu, nei įprasta Prestono alyvos hibridams. Užauga iki 2 – 3 m aukščio ir 1,5 – 2,5 m pločio. Tai viena šviesiausiais ir švelniausios rožinės spalvos alyvų. Turinti tamsius raudonus pumpurus ir švelniai rausvus, ilgos taurelės, kvepiančius žiedus,sutelktus šluotelės formos žiedynuose. Labai gausiai žydi. Lapai siaurai lancetiški, ploni. Augalas tinkamas sodinti atvirose vietose. Nereikalaujantis daug priežiūros augalas. Tinka sodinti miestų želdynuose, parkuose, dėl aukšto atsparumo oro taršai, šalčiams. XX amžiaus pradžioje Preston alyvų hibridus sukūrė Isabella Preston Otavoje, Kanadoje, sukryžminus S. Villosa ir S. Reflexa. Alyvų gentyje yra apie 30 rūšių, dauguma jų kilę iš Rytų Azijos ir Himalajų.
Augalas
Vazono dydis C2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas    Syringa x prestoniae 'Miss Canada'
Lietuviškas pavadinimas     Prestono alyva
Žiedų spalva     3 - 8
Lapijos spalva     saulė
Žydėjimo laikas   lengvas  priemolis, priesmėlis, vidutiniškai derlinga, normali
Saulės įtaka    normalaus  drėgnumo,  pralaidi
Dirva    švelni rausva
Drėgmės kiekis dirvoje    žalia
Zonos    V - VI
Pritaikymas    pavieniui, augalų grupėms, laisvai augančioms gyvatvorėms. Turtingas  žiedais  alyvų šakeles  galima  skinti  gėlių  puokštėms sudaryti.
Aprašymas
Aprašymas Prestono alyvos hibridas, pasižymintis atsparumu šalčiui ir ligoms, vėlyvesniu žydėjimu, tamsesne lajos spalva. 'Miss Canada' pasižymi plačia lajos forma ir greitesniu augimu, nei įprasta Prestono alyvos hibridams. Užauga iki 2 – 3 m aukščio ir 1,5 – 2,5 m pločio. Tai viena šviesiausiais ir švelniausios rožinės spalvos alyvų. Turinti tamsius raudonus pumpurus ir švelniai rausvus, ilgos taurelės, kvepiančius žiedus,sutelktus šluotelės formos žiedynuose. Labai gausiai žydi. Lapai siaurai lancetiški, ploni. Augalas tinkamas sodinti atvirose vietose. Nereikalaujantis daug priežiūros augalas. Tinka sodinti miestų želdynuose, parkuose, dėl aukšto atsparumo oro taršai, šalčiams. XX amžiaus pradžioje Preston alyvų hibridus sukūrė Isabella Preston Otavoje, Kanadoje, sukryžminus S. Villosa ir S. Reflexa. Alyvų gentyje yra apie 30 rūšių, dauguma jų kilę iš Rytų Azijos ir Himalajų.

Alyva Prestono (Syringa x prestoniae) 'MISS CANADA'

  • Model: 12100281
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 6.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Alyva Prestono (Syringa x prestoniae) 'MISS CANADA', 12100281, Alyvos