• Hortenzija šiurkščioji (Hydrangea aspera subsp. villosa) 'HIGH DOWN FORM'
High Down Form' – šiurkščiosios hortenzijos introdukcija. Lapai dekoratyvūs, tamsiai žali, padengti trumpais plaukeliais. Žiedyno centras sudarytas iš smulkių melsvai - violetinės spalvos žiedų, o aplink apvestas steriliais baltos spalvos žiedais. Žydėjimas tęsiasi apie 2 mėnesius. Mėgsta dalinai pavėsingą vieta arba netgi paunksmę, dirva bet kuri, lengvai rūgštoka. Žydėjimo gausai, krūmo grožiui, kas 4 – 6 savaites tręšiame universaliomis trašomis, turtingomis mikroelementais. Šiurkščiosios hortenzijos nereikia genėti, išskyrus tai, kad pavasarį išpjauname sergančias ir silpnas šakas. Žiemai augalas mulčiuojamas ir pridengiamas.
Augalas
Vazono dydis C2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Hydrangea aspera subsp. villosa 'High Down Form'
Lietuviškas pavadinimas Šiurkščioji hortenzija
Aukštis   1 – 1,5m
Plotis   1 – 1,5 m
Žiedų spalva melsvai-violetinė
Lapijos spalva      tamsi žalia
Žydėjimo laikas   VIII – IX
Saulės įtaka     dalinaipavėsinga
Dirva     derlinga, priesmėlis, priemolis, humusinga, rūgštoka
Drėgmės kiekis dirvoje     normalaus drėgnumo, pralaidi
Zonos   7 – 9
Pritaikymas   Nepaprastai dekoratyvi, todėl galima sodinti kaip soliterį arba grupėmis. Tinka klasikinio, japoniško stiliaus projektuose ar miškinguose parkuose. Tinka sodinti kompozicijose su augalais šviesiomis ar labai tamsiomis lajomis, turinčiais smulkius, ilgus, karpytus lapelius.
Aprašymas
Aprašymas High Down Form' – šiurkščiosios hortenzijos introdukcija. Lapai dekoratyvūs, tamsiai žali, padengti trumpais plaukeliais. Žiedyno centras sudarytas iš smulkių melsvai - violetinės spalvos žiedų, o aplink apvestas steriliais baltos spalvos žiedais. Žydėjimas tęsiasi apie 2 mėnesius. Mėgsta dalinai pavėsingą vieta arba netgi paunksmę, dirva bet kuri, lengvai rūgštoka. Žydėjimo gausai, krūmo grožiui, kas 4 – 6 savaites tręšiame universaliomis trašomis, turtingomis mikroelementais. Šiurkščiosios hortenzijos nereikia genėti, išskyrus tai, kad pavasarį išpjauname sergančias ir silpnas šakas. Žiemai augalas mulčiuojamas ir pridengiamas.

Hortenzija šiurkščioji (Hydrangea aspera subsp. villosa) 'HIGH DOWN FORM'

  • Model: 12100115
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 8.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Hortenzija šiurkščioji (Hydrangea aspera subsp. villosa) 'HIGH DOWN FORM', 12100115, Kitos hortenzijos