Išskirtinai gražus žydintis krūmas, kurio negalima nepastebėti - tai augalas išrankiems! Atsižvelgiant į nedidelį aukštį ir kompaktišką krūmo lają, - tai puikiai tinkantis žydintis krūmelis mažiems sodams, sodo ir terasos vazonams bei indams. Hortenzija 'Bombshell' -  vertinama dėl trumpų, tankių šakų, kurių galuose dideli, šluoteliniai, net iki 30 cm skersmens žiedynai.  Visas krūmas nuo ankstyvos  vasaros iki šalnų aplipęs žiedais ir atrodo, lyg didelė puokštė. Galima sakyti, kad tai šokiruojanti naujiena! Jeigu  krūmelį reguliariai genėsime, jis užaugs ne daugiau  nei 1 metras aukščio ir panašaus pločio. Genint žemai, krūmas formuoja stiprias, jaunas šakas ir nuostabius, plačios piramidės, su užapvalinta viršūne, baltus žiedynus, kurie žydėjimo pabaigoje rausvėja. Švelnaus aromato, lankoma drugelių, skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Lietuvoje, šluotelinė hortenzija yra labiausiai atspari šalčiui hortenzijų rūšis. Gali augti saulėtose, dalinai pavėsingose vietose, tačiau gerai jaučiasi ir pavėsyje.
Augalas
Vazono dydis C5
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Hydrangea paniculata  'Bombshell'
Lietuviškas pavadinimas      Šluotelinė   hortenzija
Aukštis   0,9 - 1,0 m  
Plotis 0,9 - 1,0 m    
Žiedų spalva balta
Lapijos spalva   žalia
Žydėjimo laikas    VI -  IX
Saulės įtaka   Saulėta, jei pakanka  drėgmės, dalinai  pavėsinga,  paunksmė
Dirva     Vidutiniško   derlingumo, derlinga,  priesmėlis, priemolis, humusinga
Drėgmės kiekis dirvoje     Normalaus  drėgnumo, drėgna, pralaidi
Zonos    4 - 8
Pritaikymas Švelnaus aromato, lankoma drugelių, skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Atsižvelgiant į nedidelį aukštį ir kompaktišką krūmo lają, - tai puikiai tinkantis žydintis krūmelis mažiems sodams, sodo ir terasos vazonams bei indams.
Aprašymas
Aprašymas Išskirtinai gražus žydintis krūmas, kurio negalima nepastebėti - tai augalas išrankiems! Atsižvelgiant į nedidelį aukštį ir kompaktišką krūmo lają, - tai puikiai tinkantis žydintis krūmelis mažiems sodams, sodo ir terasos vazonams bei indams. Hortenzija 'Bombshell' -  vertinama dėl trumpų, tankių šakų, kurių galuose dideli, šluoteliniai, net iki 30 cm skersmens žiedynai.  Visas krūmas nuo ankstyvos  vasaros iki šalnų aplipęs žiedais ir atrodo, lyg didelė puokštė. Galima sakyti, kad tai šokiruojanti naujiena! Jeigu  krūmelį reguliariai genėsime, jis užaugs ne daugiau  nei 1 metras aukščio ir panašaus pločio. Genint žemai, krūmas formuoja stiprias, jaunas šakas ir nuostabius, plačios piramidės, su užapvalinta viršūne, baltus žiedynus, kurie žydėjimo pabaigoje rausvėja. Švelnaus aromato, lankoma drugelių, skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Lietuvoje, šluotelinė hortenzija yra labiausiai atspari šalčiui hortenzijų rūšis. Gali augti saulėtose, dalinai pavėsingose vietose, tačiau gerai jaučiasi ir pavėsyje.

Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'BOMBSHELL'

  • Model: 12100122
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 19.00€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'BOMBSHELL', 12100122, Šluotelinės hortenzijos