Sidabro medalis parodoje PLANTARIUM 2011, Boskoopas, Olandija. Tikra inovacija!  Naujosios hortenzijos  savininkas  Jeanas Renaultas. Įvertinimas pasiektas dėl šios hortenzijos išskirtinai gausaus kiekio ir ilgai žydinčių žiedų, kurie yra patys raudoniausi tarpe visų šluotelinių hortenzijų! Nuo pat liepos pradžios, šis krūmas pasidengia dideliais spalvingais, iki 30 – 40 cm ilgio žiedynais. Stiprių  žiedkočių  galuose  formuojasi gausūs, sterilūs žiedai su dideliais žiedlapiais. Sprogstant žiedams, grakščios žiedynų šluotelės - baltos spalvos, bręstant žiedams “deimantinė“ spalva keičiasi į rausvą. Rugpjūčio mėnesį žiedų spalva keičiasi į nuostabią skaisčiai raudoną, vėliau -  į sodriai  raudoną spalvą, kurios išsilaiko net keletą savaičių. Žiedų spalva, gali svyruoti priklausomai nuo vietos, klimato ir dirvos sąlygų.  Stipraus augumo, kompaktiškas, vidutinio dydžio krūmas. Rudeninė lapija natūraliai nusidažo dailia oranžine spalva. Jeigu  krūmelį reguliariai genėsime, jis užaugs ne daugiau  nei 1 metras aukščio ir panašaus pločio. Genint žemai, krūmas formuoja stiprias, jaunas šakas ir nuostabius, plačios piramidės, su užapvalinta viršūne, baltus žiedynus, kurie žydėjimo pabaigoje rausvėja ir raudonuoja. Švelnaus aromato, lankoma drugelių, puikiai tinka skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Lietuvoje, šluotelinė hortenzija yra labiausiai atspari šalčiui hortenzijų rūšis. Gali augti saulėtose, dalinai pavėsingose vietose.
Augalas
Vazono dydis C2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Hydrangea paniculata  'Diamant Rouge'
Lietuviškas pavadinimas Šluotelinė  hortenzija
Aukštis   1,2 - 1,5 m  
Plotis 1,0 - 1,2 m    
Žiedų spalva balta, rausva, raudona
Lapijos spalva   žalia
Žydėjimo laikas    VII -  IX
Saulės įtaka   Saulėta, dalinai  pavėsinga
Dirva     Derlinga, priemolis, humusinga
Drėgmės kiekis dirvoje     Normalaus  drėgnumo, drėgna, pralaidi
Zonos    4 - 8
Pritaikymas Švelnaus aromato, lankoma drugelių, puikiai tinka skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Atsižvelgiant į nedidelį aukštį ir kompaktišką krūmo lają, - tai puikiai tinkantis žydintis krūmelis mažiems sodams, sodo ir terasos vazonams bei indams
Aprašymas
Aprašymas Sidabro medalis parodoje PLANTARIUM 2011, Boskoopas, Olandija. Tikra inovacija!  Naujosios hortenzijos  savininkas  Jeanas Renaultas. Įvertinimas pasiektas dėl šios hortenzijos išskirtinai gausaus kiekio ir ilgai žydinčių žiedų, kurie yra patys raudoniausi tarpe visų šluotelinių hortenzijų! Nuo pat liepos pradžios, šis krūmas pasidengia dideliais spalvingais, iki 30 – 40 cm ilgio žiedynais. Stiprių  žiedkočių  galuose  formuojasi gausūs, sterilūs žiedai su dideliais žiedlapiais. Sprogstant žiedams, grakščios žiedynų šluotelės - baltos spalvos, bręstant žiedams “deimantinė“ spalva keičiasi į rausvą. Rugpjūčio mėnesį žiedų spalva keičiasi į nuostabią skaisčiai raudoną, vėliau -  į sodriai  raudoną spalvą, kurios išsilaiko net keletą savaičių. Žiedų spalva, gali svyruoti priklausomai nuo vietos, klimato ir dirvos sąlygų.  Stipraus augumo, kompaktiškas, vidutinio dydžio krūmas. Rudeninė lapija natūraliai nusidažo dailia oranžine spalva. Jeigu  krūmelį reguliariai genėsime, jis užaugs ne daugiau  nei 1 metras aukščio ir panašaus pločio. Genint žemai, krūmas formuoja stiprias, jaunas šakas ir nuostabius, plačios piramidės, su užapvalinta viršūne, baltus žiedynus, kurie žydėjimo pabaigoje rausvėja ir raudonuoja. Švelnaus aromato, lankoma drugelių, puikiai tinka skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Lietuvoje, šluotelinė hortenzija yra labiausiai atspari šalčiui hortenzijų rūšis. Gali augti saulėtose, dalinai pavėsingose vietose.

Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'DIAMANT ROUGE'®

  • Model: 12100127
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 9.80€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'DIAMANT ROUGE'®, 12100127, Šluotelinės hortenzijos