• Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'POLAR BEAR'®
Atmaina išvesta kryžminant žinomas  ir vertingas veisles: H. Limelight ir H.Grandiflora.  Vykusiai  išreikštos, vertingos šios veislės savybės – tankūs, piramidiniai ir palyginus ilgi (iki 40 cm ilgio) žiedynai pražystantys ant tiesių ir stiprių, nesuskaičiuojamo kiekio žiedkočių.  Tik sprogstantys žiedynai – žalsvokos spalvos, ilgai būna gelsvai - balti, o vasaros pabaigoje – su švelniu rausvu atspalviu. Žiedynai ant augalo pasiskirsto labai tolygiai, todėl iš toli krūmas atrodo lyg gigantiška puokštė. Žydi gausiai, nuo liepos iki rudens, ant pirmamečių atžalų.  Žydėjimas garantuotas kiekvienais metais!  Šias hortenzijas geriausiai genėti  kiekvieną pavasarį, prieš pradedant formuotis naujoms šakoms. Paliekame tik apie 20 %   praėjusių  metų sumedėjusių  šakų arba 2-5 akis, ant kurių šiemet susiformuos naujos žydinčios šakos. Kita vertus, jeigu siekiate užauginti aukštą, 2 m siekiantį krūmą, tuomet nugenėkite tik apie 30% senųjų stiprių šakų ir pašalinkite  visas smulkias šakeles.
Augalas
Vazono dydis C2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Hydrangea  paniculata  'Polar Bear'®  
Lietuviškas pavadinimas      Šluotelinė   hortenzija
Aukštis   1,5 – 2,0 m
Plotis 1,5 – 2,0 m 
Žiedų spalva balta, rausva
Lapijos spalva   žalia 
Žydėjimo laikas    VI -  IX 
Saulės įtaka   Saulėta, dalinai  pavėsinga
Dirva     Vidutiniškai derlinga, derlinga, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje     Normalaus  drėgnumo, drėgna, pralaidi
Zonos    4 - 8
Pritaikymas   Želdiniuose, skintoms gėlėms, džiovintoms gėlėms. Idealiai tinka  šiuolaikinėms sodyboms, privačių namų želdiniuose, soduose. Nepaprastai  įspūdingos žydinčios   sienutės ir gyvatvorės
Aprašymas
Aprašymas Atmaina išvesta kryžminant žinomas  ir vertingas veisles: H. Limelight ir H.Grandiflora.  Vykusiai  išreikštos, vertingos šios veislės savybės – tankūs, piramidiniai ir palyginus ilgi (iki 40 cm ilgio) žiedynai pražystantys ant tiesių ir stiprių, nesuskaičiuojamo kiekio žiedkočių.  Tik sprogstantys žiedynai – žalsvokos spalvos, ilgai būna gelsvai - balti, o vasaros pabaigoje – su švelniu rausvu atspalviu. Žiedynai ant augalo pasiskirsto labai tolygiai, todėl iš toli krūmas atrodo lyg gigantiška puokštė. Žydi gausiai, nuo liepos iki rudens, ant pirmamečių atžalų.  Žydėjimas garantuotas kiekvienais metais!  Šias hortenzijas geriausiai genėti  kiekvieną pavasarį, prieš pradedant formuotis naujoms šakoms. Paliekame tik apie 20 %   praėjusių  metų sumedėjusių  šakų arba 2-5 akis, ant kurių šiemet susiformuos naujos žydinčios šakos. Kita vertus, jeigu siekiate užauginti aukštą, 2 m siekiantį krūmą, tuomet nugenėkite tik apie 30% senųjų stiprių šakų ir pašalinkite  visas smulkias šakeles.

Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'POLAR BEAR'®

  • Model: 12100139
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 7.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'POLAR BEAR'®, 12100139, Šluotelinės hortenzijos