• Actaea / Juodžolė PINK SPIKE
Pink Spike' -  vertinama selekcija dėl savo didelių, astilbių lapus primenančių, tik tamsių bordo, beveik juodų,  lapų.  Vasaros pabaigoje keras pasipuošia švelniai rausvais su dar ryškesniu rožiniu žiedo centru, ilgus šepetėlius primenančiais, žiedynais.Nepakartojama lapų spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukia  netgi pačių išrankiausių sodo grožio gerbėjų akis. Puikus augalas spalviniams kontrastams, be to žiedų spiralės ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Geriausiai auga dalinai pavėsingose  vietose ir visiškoje paunksmėje. Mėgsta derlingas, drėgnas, tačiau pralaidžias dirvas. Tai iš tiesų retas  augalas, o lietuviškose sodybose tuo labiau. Sinonimas, kuriuo gerai ir plačiai  žinomas šis augalas yra  Cimicifuga. Pastaruoju metu  visi augalai esantys Cimicifuga gentyje yra pervesti  į Actaea  gentį. Tai padaryta dėl plačiai vartojamų terminų reikšmės.
Augalas
Vazono dydis C1
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Actaea simplex (Cimicifuga ramose) 'Pink Spike'
Lietuviškas pavadinimas Paprastoji juodžolė
Aukštis 120 – 150 cm
Plotis 60 - 70 cm
Žiedų spalva švelni rausva
Lapijos spalva bordo
Žydėjimo laikas VIII
Saulės įtaka dalinis pavėsis, paunksmė
Dirva derlinga, puri, humusinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna, drėgna
Zonos 4 – 8
Pritaikymas Po medžiais, pavėsingose pakrantėse, sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuoseprojektuose. Dera su įvairaus aukščiodekoratyviniais augalais, įvairiuose spalviniuose deriniuose, masyvuose.
Aprašymas
Aprašymas Pink Spike' -vertinama selekcija dėl savo didelių, astilbių lapus primenančių, tik tamsių bordo, beveik juodų,lapų.Vasaros pabaigoje keras pasipuošia švelniai rausvais su dar ryškesniu rožiniu žiedo centru, ilgus šepetėlius primenančiais, žiedynais.Nepakartojama lapų spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukianetgi pačių išrankiausių sodo grožio gerbėjų akis. Puikus augalas spalviniams kontrastams, be to žiedų spiralės ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Geriausiai auga dalinai pavėsingosevietose ir visiškoje paunksmėje. Mėgsta derlingas, drėgnas, tačiau pralaidžias dirvas. Tai iš tiesų retasaugalas, o lietuviškose sodybose tuo labiau. Sinonimas, kuriuo gerai ir plačiaižinomas šis augalas yraCimicifuga. Pastaruoju metuvisi augalai esantys Cimicifuga gentyje yra pervestiį Actaeagentį. Tai padaryta dėl plačiai vartojamų terminų reikšmės.

Actaea / Juodžolė PINK SPIKE

  • Model: 12105529
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 6.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Panašūs produktai

Actaea / Juodžolė CARBONELLA TM

Actaea / Juodžolė CARBONELLA TM

Carbonella' -  geidžiama ir  vertinama selekcija dėl savo didelių, Astilbių lapus primenančių, tik t..

4.50€

Žymos: Actaea / Juodžolė PINK SPIKE, 12105529, Dekoratyvūs lapai