Rafinuotumas, ilgas žydėjimas bei rutuliškos formos kerelis – tai pagrindinės „Rossie Possie“ veislės savybės. Lofanto žiedynai vasarą pasipuošia daugybe rausvų pumpurų su violetinėmis taurelėmis žiedo viršuje ir mūsų akis džiugina dvispalviais žiedais. Kadangi taurelės yra tokios spalvingos, žiedas ir toliau atrodo lyg dar ilgai žydėtų po jo pabaigos. Svarbus vaidmuo tenka ir ryškiai žaliai lapijai, kuri suformuoja tvarkingą, apvalų, tankų kerelį. Mėtų kvapo lapeliais galėsite paskaninti arbatos puodelį ar džiovintus panaudoti kulinarijoje.
Augalas
Vazono dydis C1.2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Agastache 'Rossie Possie'
Lietuviškas pavadinimas Kinmėtė
Aukštis 40 – 50 cm
Plotis 60 - 80 cm
Žiedų spalva rausva, violetinė
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas VI –IX
Saulės įtaka saulėkaita
Dirva vidutiniškai derlinga, priemolis, priesmėlis, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje sausa, vidutiniškai drėgna
Zonos 5 – 10 
Pritaikymas Puikus augalas sudėtiniuose gėlynuose, didesniuose masyvuose, lauko vazonuose. Švelniai kvepia, todėl mėgstamas drugelių.
Aprašymas
Aprašymas Rafinuotumas, ilgas žydėjimas bei rutuliškos formos kerelis – tai pagrindinės „Rossie Possie“ veislės savybės. Lofanto žiedynai vasarą pasipuošia daugybe rausvų pumpurų su violetinėmis taurelėmis žiedo viršuje ir mūsų akis džiugina dvispalviais žiedais. Kadangi taurelės yra tokios spalvingos, žiedas ir toliau atrodo lyg dar ilgai žydėtų po jo pabaigos. Svarbus vaidmuo tenka ir ryškiai žaliai lapijai, kuri suformuoja tvarkingą, apvalų, tankų kerelį. Mėtų kvapo lapeliais galėsite paskaninti arbatos puodelį ar džiovintus panaudoti kulinarijoje.

Agastache / Kinmėtė ROSSIE POSSIE

  • Model: 12101954
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 2.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Agastache / Kinmėtė ROSSIE POSSIE, 12101954, Kvepiantys