Ajuga / Vaisgina SILVER QUEEN

Prekės kodas: 12107330
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Ajuga / Vaisgina SILVER QUEEN

Prekės kodas: 12107330

1.50€
Kompaktiškas  ir  spalvingas  augalas – žema   kiliminė   daugiametė gėlė su  spalvinga  žalios spalvos blizgia bei garbanota lapija ir intensyvios mėlynos spalvos žiedais pavasarį.  Reikia neužmiršti, kad tai visiškai nereiklus augimo sąlygoms ir  priežiūrai, be to greitai, pats, užgožia piktžoles, kurios  kėsinasi užimti jam skirtą augti vietą.  Stiprus ir  šalčiui atsparus augalas. Šliaužiančiosios vaisginos (A.reptans)  yra kiliminis , visžalis augalas, galintis augti netgi po senais medžiais, kur jau nebeauga  žolė. Jeigu daugelį  daugiamečių gėlių sodiname dėl  žiedų, tai šios vaisginos ne tik   pradžiugina  ilgu pavasariniu žydėjimu, bet  ir išlaiko dekoratyvią lapiją ištisus metus.   Visiškai atsparus ligoms ir kenkėjams .Lengva  auginti, visiškai nereikli daugiametė gėlė.  Sodiname 25 vnt/m², kas 20 cm. Daugiau informacijos
Šiuo metu šios prekės internetu įsigyti negalima.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Kompaktiškasirspalvingasaugalas – žema kiliminė daugiametė gėlė suspalvingažalios spalvos blizgia bei garbanota lapija ir intensyvios mėlynos spalvos žiedais pavasarį.Reikia neužmiršti, kad tai visiškai nereiklus augimo sąlygoms irpriežiūrai, be to greitai, pats, užgožia piktžoles, kurioskėsinasi užimti jam skirtą augti vietą.Stiprus iršalčiui atsparus augalas. Šliaužiančiosios vaisginos (A.reptans)yra kiliminis , visžalis augalas, galintis augti netgi po senais medžiais, kur jau nebeaugažolė. Jeigu daugelįdaugiamečių gėlių sodiname dėlžiedų, tai šios vaisginos ne tik pradžiuginailgu pavasariniu žydėjimu, betir išlaiko dekoratyvią lapiją ištisus metus. Visiškai atsparus ligoms ir kenkėjams .Lengvaauginti, visiškai nereikli daugiametė gėlė.Sodiname 25 vnt/m², kas 20 cm.
Botaninis pavadinimas
Ajuga reptans 'Silver Queen'
Lietuviškas pavadinimas
Šliaužiančiojivaisgina
Aukštis
15 – 30 cm
Plotis
20 – 30 cm
Žiedų spalva
mėlyna
Lapijos spalva
pilkai žalia su netaisyklingomis geltonai žalsvomis dėmėmis
Žydėjimo laikas
IV – VI
Saulės įtaka
Dalinaipavėsinga, tačiauaugairsaulėkaitoje
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Alpinariumams, įvairių gėlynų apvadams, kiliminisaugalas
Dirva
Vidutiniško derlingumo,smėlinga, lengvai rūgšti
Drėgmės kiekis dirvoje
Normalausdrėgnumo,sausa, drėgna dirva
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.