Gumbus formuojantis svogūninis daugiametis augalas, su žiedynais siekiantis maždaug 60 cm aukštį. Žoliniai lapai tuščiaviduriai ir ypač ploni. Ankstyvą pavasarį ant ilgų stiebų sukrauna 4 cm skersmens žiedus, sudarytus iš purpurinių apvalių centrų, nusagstytų tankiais žaliais ūseliais, sukuriančiais ekstravagantišką augalo vaizdą. Unikalūs žiedynai pritrauks dėmesį sode ir puikiai tiks šviežių gėlių puokštėms. Lengvai prižiūrimas daugiametis augalas, suteikiantis sodui išskirtinumo ir modernios tekstūros. Puikiai tinka derinti su kitais daugiamečiais augalais, turinčiais tankią ir plačią lapiją.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Allium vineale 'Hair'
Lietuviškas pavadinimas Dirvinis česnakas
Aukštis 10 – 15 cm (žiedynai iki 60 cm)
Plotis 10 cm
Žiedų spalva violetinė, plaukeliai žali
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas III - VI
Saulės įtaka saulėta
Dirva vidutiniškai derlinga, derlinga, puri, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai sausa
Zonos 3 – 9
Pritaikymas Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Sudėtiniai gėlynai, Lengvai prižiūrimas sodas, Gėlės skynimui.
Aprašymas
Aprašymas Gumbus formuojantis svogūninis daugiametis augalas, su žiedynais siekiantis maždaug 60 cm aukštį. Žoliniai lapai tuščiaviduriai ir ypač ploni. Ankstyvą pavasarį ant ilgų stiebų sukrauna 4 cm skersmens žiedus, sudarytus iš purpurinių apvalių centrų, nusagstytų tankiais žaliais ūseliais, sukuriančiais ekstravagantišką augalo vaizdą. Unikalūs žiedynai pritrauks dėmesį sode ir puikiai tiks šviežių gėlių puokštėms. Lengvai prižiūrimas daugiametis augalas, suteikiantis sodui išskirtinumo ir modernios tekstūros. Puikiai tinka derinti su kitais daugiamečiais augalais, turinčiais tankią ir plačią lapiją.

Allium / Česnakas Hair®

  • Model: 12105406
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 4.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Allium / Česnakas Hair®, 12105406, Dekoratyviniai česnakai