Neįtikėtina krūminio builio tamsialapė forma 'Ravenswing'! 2015m. prestižinėje Čelsio gėlių parodoje tai buvo vienas iš populiariausių augalų pristatytuose kraštovaizdžio architektų projektuose.  Formuoja tankų, iškilų (apie 50 cm aukščio), tamsių karpytų, lyg nėrinių, lapų kerą. Patrauklu ir tai, kad dekoratyvūs ne tik lapai, augalą vasaros pradžioje papuošia ir gausūs žiedynai.  Balti žiedeliai sutelkti į smulkiai šakotus žiedynus. Genties pavadinimas iš graikų kalbos anthos – žiedas, rhyskos – tvora. Augalas žydi antraisiais metais. Dvimetis. Geriausiai auga saulėkaitoje ar švelniame šešėlyje, normalaus drėgnumo dirvoje.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Anthriscus sylvestris 'Ravenswing'
Lietuviškas pavadinimas Krūminis builis
Aukštis 60 – 90 cm
Plotis 60 – 90 cm
Žiedų spalva balta
Lapijos spalva bronziškai-purpurinė
Žydėjimo laikas VI – VIII
Saulės įtaka   saulėkaita, dalinai pavėsinga
Dirva   vidutiniškai derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje   vidutiniškai drėgna
Zonos 3 – 9
Pritaikymas Užmiesčio sodybose, sodinama grupėmis ir masyvuose. Natūralistinio stiliaus projektuose. Puikiai dera su dekoratyviais varpiniais augalais.
Aprašymas
Aprašymas Neįtikėtina krūminio builio tamsialapė forma 'Ravenswing'! 2015m. prestižinėje Čelsio gėlių parodoje tai buvo vienas iš populiariausių augalų pristatytuose kraštovaizdžio architektų projektuose.Formuoja tankų, iškilų (apie 50 cm aukščio), tamsių karpytų, lyg nėrinių, lapų kerą. Patrauklu ir tai, kad dekoratyvūs ne tik lapai, augalą vasaros pradžioje papuošia ir gausūs žiedynai.Balti žiedeliai sutelkti į smulkiai šakotus žiedynus. Genties pavadinimas iš graikų kalbos anthos – žiedas, rhyskos – tvora. Augalas žydi antraisiais metais. Dvimetis. Geriausiai auga saulėkaitoje ar švelniame šešėlyje, normalaus drėgnumo dirvoje.

Anthriscus / Builis RAVENSWING

  • Model: 12105583
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Anthriscus / Builis RAVENSWING, 12105583, A-Z daugiametės