Naujasis saulainės 'Tijuana Brass' hibridas išsiskiria savo ilgu žydėjimo periodu, iškilia bei “neišvirstančia“ kero forma, tvarkingais lapais, kadangi keras ne toks tankus, ir didžiausiais žiedais tarpe visų saulainių (Helenium). Tai yra ypatingas augalas, kadangi lyginant su kitomis daugiametėmis gėlėmis, saulainė suformuoja nesuskaičiuojamą galybę žiedų per savo žydėjimo laiką. Su tokiomis savybėmis, kompaktiška kerelio laja, tvirtais žiedkočiais ir nereiklumu augimo sąlygoms, saulainė - puiki gėlyno karalienė antroje vasaros pusėje. Sodiname 3-5 vnt./ m², kas 45 – 50 cm.
Augalas
Vazono dydis C2-3
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas    Helenium  hybride 'Tijuana Brass' ®
Lietuviškas pavadinimas   Saulainė
Aukštis   120 cm  
Plotis   60 cm 
Žiedų spalva   geltona
Lapijos spalva    žalia
Žydėjimo laikas    VII - IX
Saulės įtaka   saulėkaita, dalinai pavėsinga
Dirva    derlinga, puri
Drėgmės kiekis dirvoje     Drėgna, vidutiniška drėgna.
Zonos    4-8
Pritaikymas    Kaip akcentinis augalas, masyvuose, sodo ir terasos induose ir skintoms gėlėms.  Atsižvelgiant, kad  tai  labai atsparus ir nereiklus augalas, todėl tinka auginti kartu  su šalavijais, saulėgrąžomis, šilokais, lofantais, lelijomis ir varpiniais augalais.
Aprašymas
Aprašymas Naujasis saulainės 'Tijuana Brass' hibridas išsiskiria savo ilgu žydėjimo periodu, iškilia bei “neišvirstančia“ kero forma, tvarkingais lapais, kadangi keras ne toks tankus, ir didžiausiais žiedais tarpe visų saulainių (Helenium). Tai yra ypatingas augalas, kadangi lyginant su kitomis daugiametėmis gėlėmis, saulainė suformuoja nesuskaičiuojamą galybę žiedų per savo žydėjimo laiką. Su tokiomis savybėmis, kompaktiška kerelio laja, tvirtais žiedkočiais ir nereiklumu augimo sąlygoms, saulainė - puiki gėlyno karalienė antroje vasaros pusėje. Sodiname 3-5 vnt./ m², kas 45 – 50 cm.

Helenium / Saulainė TIJUANA BRASS

  • Model: 11108710
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 2.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Helenium / Saulainė TIJUANA BRASS, 11108710, Ramunės žiedas