Daugiametis augalas natūralioje aplinkoje auga uolėtose vietovėse, bei potvynių ir atoslūgių skalaujančiuose upių šlaituose. Formuoja statų, vertikalų kerą, siaurais ir plonais it adata lapais. Smulkios tekstūros lapija suteikia augalui „minkštą“, švelnų krūmo vaizdą. Vasaros antroje pusėje stiebų viršūnėse pasirodo plokšti, ryškios violetinės spalvos žiedai. Karališki žiedai džiugina ne tik praeivių akis, bet ir vilioja sparnuotuosius sodo draugus. Įspūdingai atrodo sodinant grupėmis – sukuriamas nuostabus peizažas. Puikiai dera su ryškiai geltonais daugiametės gėlės rykštenės atspalviais. Toleruoja saulėtas vietas bei įvairias augimo sąlygas: sausą, pralaidžią dirvą, taip pat ir laikiną užliejimą, užmirkimą.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Vernonia lettermannii
Lietuviškas pavadinimas Vernonija
Aukštis    60 cm
Plotis    60 – 70 cm
Žiedų spalva   violetinė
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas   VII - VIII
Saulės įtaka   Saulėkaita
Dirva     Vidutiniško  derlingumo,   priemolis, priesmėlis
Drėgmės kiekis dirvoje   vidutinio drėgnumo, sausa
Zonos   4 - 9
Pritaikymas   Sudėtiniams bei natūralistiniams gėlynams, šlaituose, vandens telkinių pakrantėse, kur keičiasi vandens lygmuo.
Aprašymas
Aprašymas Daugiametis augalas natūralioje aplinkoje auga uolėtose vietovėse, bei potvynių ir atoslūgių skalaujančiuose upių šlaituose. Formuoja statų, vertikalų kerą, siaurais ir plonais it adata lapais. Smulkios tekstūros lapija suteikia augalui „minkštą“, švelnų krūmo vaizdą. Vasaros antroje pusėje stiebų viršūnėse pasirodo plokšti, ryškios violetinės spalvos žiedai. Karališki žiedai džiugina ne tik praeivių akis, bet ir vilioja sparnuotuosius sodo draugus. Įspūdingai atrodo sodinant grupėmis – sukuriamas nuostabus peizažas. Puikiai dera su ryškiai geltonais daugiametės gėlės rykštenės atspalviais. Toleruoja saulėtas vietas bei įvairias augimo sąlygas: sausą, pralaidžią dirvą, taip pat ir laikiną užliejimą, užmirkimą.

Vernonia lettermannii / Vernonija

  • Model: 12107857
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 2.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Vernonia lettermannii / Vernonija, 12107857, Augalai saulėtai vietai iki 2, 00 EUR