Actaea / Juodžolė BLACK NEGLIGEE

Prekės kodas: 12100736
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Actaea / Juodžolė BLACK NEGLIGEE

Prekės kodas: 12100736

4.50€
Nepaprastai  įdomi daugiametė gėlė. Keras iškilus, beveik juodais, lyg paparčio karpytais, lapais ant tamsių lapkočių. Mūsų sąlygomis šis augalas užauga iki 1 metro aukščio, žiedynai - iki 1,6 metro. Apart nuostabių lapų, taip pat vertinami yra ir balti žiedai kvepiantys jazminu.
Nepakartojama lapų spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukia  netgi pačių išrankiausių sodo grožio gerbėjų akis. Puikus augalas spalviniams kontrastams, be to žiedų spiralės ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Geriausiai auga dalinai pavėsingose  vietose ir visiškoje paunksmėje. Mėgsta derlingas, drėgnas, tačiau pralaidžias dirvas. Tai iš tiesų retas  augalas, o lietuviškose sodybose tuo labiau. Sinonimas, kuriuo gerai ir plačiai  žinomas šis augalas yra  Cimicifuga 'Black Negligee'.  Pastaruoju metu  visi augalai esantys Cimicifuga gentyje yra pervesti  į Actaea  gentį.  Tai padaryta dėl plačiai vartojamų terminų reikšmės. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. vidurio
Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas kovo mėn. pabaigoje
Pristatymas kurjeriu
Nuo kovo mėn. vidurio per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Nepaprastaiįdomi daugiametė gėlė. Keras iškilus, beveik juodais, lyg paparčio karpytais, lapais ant tamsių lapkočių. Mūsų sąlygomis šis augalas užauga iki 1 metro aukščio, žiedynai - iki 1,6 metro. Apart nuostabių lapų, taip pat vertinami yra ir balti žiedai kvepiantys jazminu.<br>Nepakartojama lapų spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukianetgi pačių išrankiausių sodo grožio gerbėjų akis. Puikus augalas spalviniams kontrastams, be to žiedų spiralės ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Geriausiai auga dalinai pavėsingosevietose ir visiškoje paunksmėje. Mėgsta derlingas, drėgnas, tačiau pralaidžias dirvas. Tai iš tiesų retasaugalas, o lietuviškose sodybose tuo labiau. Sinonimas, kuriuo gerai ir plačiaižinomas šis augalas yraCimicifuga 'Black Negligee'.Pastaruoju metuvisi augalai esantys Cimicifuga gentyje yra pervestiį Actaeagentį.Tai padaryta dėl plačiai vartojamų terminų reikšmės.
Botaninis pavadinimas
Actaeasimplex 'BlackNegligee'
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.