Actaea / Juodžolė PINK SPIKE

Prekės kodas: 12100738
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Actaea / Juodžolė PINK SPIKE

Prekės kodas: 12100738

7.50€
Pink Spike' -  vertinama selekcija dėl savo didelių, astilbių lapus primenančių, tik tamsių bordo, beveik juodų,  lapų.  Vasaros pabaigoje keras pasipuošia švelniai rausvais su dar ryškesniu rožiniu žiedo centru, ilgus šepetėlius primenančiais, žiedynais.Nepakartojama lapų spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukia  netgi pačių išrankiausių sodo grožio gerbėjų akis. Puikus augalas spalviniams kontrastams, be to žiedų spiralės ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Geriausiai auga dalinai pavėsingose  vietose ir visiškoje paunksmėje. Mėgsta derlingas, drėgnas, tačiau pralaidžias dirvas. Tai iš tiesų retas  augalas, o lietuviškose sodybose tuo labiau. Sinonimas, kuriuo gerai ir plačiai  žinomas šis augalas yra  Cimicifuga. Pastaruoju metu  visi augalai esantys Cimicifuga gentyje yra pervesti  į Actaea  gentį. Tai padaryta dėl plačiai vartojamų terminų reikšmės. Daugiau informacijos
Galima įsigyti medelyne nuo kovo mėn. vidurio (Kauno g. 172, Marijampolės sav.)
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn.
Pristatymas kurjeriu
Nuo kovo mėn. į bet kurią Lietuvos vietą
Pink Spike' – vertinama selekcija dėl savo didelių, astilbių lapus primenančių, tik tamsių bordo, beveik juodų,lapų.Vasaros pabaigoje keras pasipuošia švelniai rausvais su dar ryškesniu rožiniu žiedo centru, ilgus šepetėlius primenančiais, žiedynais.Nepakartojama lapų spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukianetgi pačių išrankiausių sodo grožio gerbėjų akis. Puikus augalas spalviniams kontrastams, be to žiedų spiralės ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Geriausiai auga dalinai pavėsingosevietose ir visiškoje paunksmėje. Mėgsta derlingas, drėgnas, tačiau pralaidžias dirvas. Tai iš tiesų retasaugalas, o lietuviškose sodybose tuo labiau. Sinonimas, kuriuo gerai ir plačiaižinomas šis augalas yraCimicifuga. Pastaruoju metuvisi augalai esantys Cimicifuga gentyje yra pervestiį Actaeagentį. Tai padaryta dėl plačiai vartojamų terminų reikšmės.
Lietuviškas pavadinimas
Paprastoji juodžolė
Lotyniškas pavadinimas
Actaea simplex (Cimicifuga ramose) 'Pink Spike'
Aukštis
120 – 150 cm
Plotis
60 – 70 cm
Žiedų spalva
švelni rausva
Lapijos spalva
bordo
Žydėjimo laikas
rugpjūtis
Saulės įtaka
dalinis pavėsis, paunksmė
Zonos
4 – 8
Pritaikymas
Po medžiais, pavėsingose pakrantėse, sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuoseprojektuose. Dera su įvairaus aukščiodekoratyviniais augalais, įvairiuose spalviniuose deriniuose, masyvuose.
Dirva
derlinga, puri, humusinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna, drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.