• Actaea / Juodžolė  BLACK NEGLIGEE
Nepaprastai  įdomi daugiametė gėlė. Keras iškilus, beveik juodais, lyg paparčio karpytais, lapais ant tamsių lapkočių. Mūsų sąlygomis šis augalas užauga iki 1 metro aukščio, žiedynai - iki 1,6 metro. Apart nuostabių lapų, taip pat vertinami yra ir balti žiedai kvepiantys jazminu.
Nepakartojama lapų spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukia  netgi pačių išrankiausių sodo grožio gerbėjų akis. Puikus augalas spalviniams kontrastams, be to žiedų spiralės ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Geriausiai auga dalinai pavėsingose  vietose ir visiškoje paunksmėje. Mėgsta derlingas, drėgnas, tačiau pralaidžias dirvas. Tai iš tiesų retas  augalas, o lietuviškose sodybose tuo labiau. Sinonimas, kuriuo gerai ir plačiai  žinomas šis augalas yra  Cimicifuga 'Black Negligee'.  Pastaruoju metu  visi augalai esantys Cimicifuga gentyje yra pervesti  į Actaea  gentį.  Tai padaryta dėl plačiai vartojamų terminų reikšmės.
Augalas
Vazono dydis C1
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Actaeasimplex 'BlackNegligee'
Lietuviškas pavadinimas Paprastojijuodžolė
Aukštis 1,3 – 1,6 m
Plotis 50 - 60 cm
Žiedų spalva balta
Lapijos spalva rudai raudona
Žydėjimo laikas VIII – IX
Saulės įtaka dalinai pavėsinga, paunksmė
Dirva normali, derlinga, puri, humusinga
Drėgmės kiekis dirvoje normalus drėgnumo, drėgna , tačiau pralaidi
Zonos 5-9
Pritaikymas Po medžiais, pavėsingose pakrantėse, sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuoseprojektuose. Dera su įvairaus aukščiodekoratyviniais augalais, įvairiuose spalviniuose deriniuose, masyvuose.
Aprašymas
Aprašymas Nepaprastaiįdomi daugiametė gėlė. Keras iškilus, beveik juodais, lyg paparčio karpytais, lapais ant tamsių lapkočių. Mūsų sąlygomis šis augalas užauga iki 1 metro aukščio, žiedynai - iki 1,6 metro. Apart nuostabių lapų, taip pat vertinami yra ir balti žiedai kvepiantys jazminu.<br>Nepakartojama lapų spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukianetgi pačių išrankiausių sodo grožio gerbėjų akis. Puikus augalas spalviniams kontrastams, be to žiedų spiralės ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Geriausiai auga dalinai pavėsingosevietose ir visiškoje paunksmėje. Mėgsta derlingas, drėgnas, tačiau pralaidžias dirvas. Tai iš tiesų retasaugalas, o lietuviškose sodybose tuo labiau. Sinonimas, kuriuo gerai ir plačiaižinomas šis augalas yraCimicifuga 'Black Negligee'.Pastaruoju metuvisi augalai esantys Cimicifuga gentyje yra pervestiį Actaeagentį.Tai padaryta dėl plačiai vartojamų terminų reikšmės.

Actaea / Juodžolė BLACK NEGLIGEE

  • Model: 12105528
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Panašūs produktai

Anemone / Plukė MARGARETE

Anemone / Plukė MARGARETE

Nuostabus augalas, kuomet antroje vasaros pusėje pritrūksta žiedų. 'Margarete' pražysta gausiai, išs..

5.90€

Žymos: Actaea / Juodžolė BLACK NEGLIGEE, 12105528, A-Z Pavėsiui gėlės