Ajuga / Vaisgina MAHOGANY

Prekės kodas: 12107329
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Ajuga / Vaisgina MAHOGANY

Prekės kodas: 12107329

1.50€
Kompaktiškas ir spalvingas augalas – žema kiliminė daugiametė gėlė su raudonmedžio raudonos, beveik juodos spalvos blizgia lapija, kuri išlieka dekoratyvi visą šiltąjį metų periodą. Kuo daugiau saulės ir šilumos, tuo tamsesnė ir labiau blizganti lapija. Ypač efektingas reginys, kuomet vaisgina ‚Mahogany‘ auginama grupėmis. Vertinama dėl krūmelio kompaktiškumo ir lėtesnio augumo tempo, nei kitos vaisginos. Todėl pastaruoju metu dažnai sodinamos takelių, gėlynų apvadams apsodinti, originaliai atrodo akmenų soduose bei mišriose kompozicijose terasos induose, loveliuose. Šliaužiančiosios vaisginos (A.reptans) yra kiliminis, visžalis augalas, galintis augti netgi po senais medžiais, kur jau nebeauga žolė. Jeigu daugelį daugiamečių gėlių sodiname dėl žiedų, tai šios vaisginos ne tik žydi, bet ir išlaiko dekoratyvią lapiją ištisus metus. Lengvas auginti, visiškai nereiklus augalas. Sodiname 11 - 15 vnt/m², kas 20 cm. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Kompaktiškasirspalvingasaugalas – žema kiliminė daugiametė gėlė suraudonmedžio raudonos, beveik juodosspalvos blizgia lapija, kuri išlieka dekoratyvi visą šiltąjį metų periodą.Kuo daugiau saulės ir šilumos, tuo tamsesnė ir labiau blizganti lapija. Ypač efektingas reginys, kuomet vaisgina ‚Mahogany‘ auginama grupėmis. Vertinama dėl krūmelio kompaktiškumo ir lėtesnio augumo tempo, nei kitos vaisginos. Todėl pastaruoju metu dažnai sodinamos takelių, gėlynų apvadams apsodinti, originaliai atrodo akmenų soduose bei mišriose kompozicijose terasos induose,loveliuose. Šliaužiančiosios vaisginos (A.reptans)yra kiliminis, visžalis augalas, galintis augti netgi po senais medžiais, kur jau nebeaugažolė. Jeigu daugelįdaugiamečių gėlių sodiname dėlžiedų, tai šios vaisginos ne tik žydi, betir išlaiko dekoratyvią lapiją ištisus metus. Lengvas auginti, visiškai nereiklus augalas.Sodiname 11 – 15 vnt/m², kas 20 cm.
Lietuviškas pavadinimas
Šliaužiančioji vaisgina
Lotyniškas pavadinimas
Ajuga reptans 'Mahogany'
Aukštis
10 – 15 cm
Plotis
30 – 45 cm
Žiedų spalva
mėlyna
Lapijos spalva
raudonmedžio raudona
Žydėjimo laikas
gegužė – birželis
Saulės įtaka
dalinai pavėsinga, saulėkaita
Zonos
4 – 9
Pritaikymas
Alpinariumams, įvairiųgėlynųapvadams,kiliminisaugalas, terasos indams, loveliams.
Dirva
vidutiniškai derlinga, pralaidi, priesmėlis, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.