Alchemilla mollis / Rasakila

Prekės kodas: 12106542
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Alchemilla mollis / Rasakila

Prekės kodas: 12106542

2.90€
Žalsvai geltona žiedų spalva tinka deriniuose beveik su visomis gėlėmis! Alhemilla mollis / Švelnioji rasakila Iš Antikos laikų kildinamas augalas. Seniau buvo manoma, kad rasos lašeliai, rasti šio augalo lapelių skrotelėse, turi magiškųjų savybių. Šiais laikais auginamas kaip dekoratyvus ir, turintis vaistingųjų savybių, augalas. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais. Kilusi iš Šiaurės Amerikos, geriausiai auga vidutiniškai derlingoje ,sausoje, dalinai pavėsingoje vietoje, o jei dirva derlinga ir pakankamai drėgna - ir  saulėkaitoje. Žydi gausiais puriais žiedynais pavasario pabaigoje - vasaros pradžioje. Peržydėjusius žiedynus nuskynus - pražysta dar kartą. Nors rasakilos ir atsparios šalčiui, žiemai patariame mulčiuoti durpėmis. Sodiname 3-5 vnt/m², kas 35 cm. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Alhemilla mollis / Švelnioji rasakila Iš Antikos laikų kildinamas augalas. Seniau buvo manoma, kad rasos lašeliai, rasti šio augalo lapelių skrotelėse, turi magiškųjų savybių. Šiais laikais auginamas kaip dekoratyvus ir, turintis vaistingųjų savybių, augalas. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais. Kilusi iš Šiaurės Amerikos, geriausiai auga vidutiniškai derlingoje ,sausoje, dalinai pavėsingoje vietoje, o jei dirva derlinga ir pakankamai drėgna – irsaulėkaitoje. Žydi gausiais puriais žiedynais pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje. Peržydėjusius žiedynus nuskynus – pražysta dar kartą. Nors rasakilos ir atsparios šalčiui, žiemai patariame mulčiuoti durpėmis. Sodiname 3 – 5 vnt/m², kas 35 cm.
Lietuviškas pavadinimas
Švelniojirasakila
Lotyniškas pavadinimas
Alchemillamollis
Aukštis
50cm
Plotis
50cm
Žiedų spalva
gelsva
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
gegužė – birželis, rugsėjis
Saulės įtaka
Saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
3 – 9
Pritaikymas
Alpinariumams,prie vandens telkinėlių, sudėtiniuose gėlynuose. Dera su heucheromis, varpiniais augalais, rožynuose. Skinti žiedai išsilaiko pakankamai ilgai, žiedynus galima džiovinti.
Dirva
normali, derlinga, rūgštoka
Drėgmės kiekis dirvoje
normalus drėgnumo, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.