Iš antikos laikų kildinamas augalas. Seniau buvo manoma, kad rasos lašeliai rasti šio augalo lapelių skrotelėse, turi magiškųjų savybių. Šiais laikais auginamas kaip dekoratyvus ir tuo pačiu turintis  vaistingųjų savybių augalas. Geriausiai auga derlingoje, humusingoje, pralaidžioje dirvoje, dalinai pavėsingoje vietoje. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais pavasario pabaigoje, vasaros pradžioje. Peržydėjusius žiedynus nuskynus, pražysta dar kartą. Nors rasakilos ir atsparios šalčiui, žiemai patariame mulčiuoti durpėmis. Sodiname 3-5 vnt/m², kas 35 cm.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Alchemillamollis 'Select'
Lietuviškas pavadinimas Švelniojirasakila
Aukštis 30 – 40 cm
Plotis 40 – 50 cm
Žiedų spalva žalsvai-geltona
Lapijos spalva  žalia
Žydėjimo laikas  V – VI
Saulės įtaka dalinai pavėsinga, saulėta
Dirva priemolio, vidutiniškai derlinga, derlinga
Drėgmės kiekis dirvoje normalusdrėgnumo, pralaidi
Zonos 3 – 9
Pritaikymas Prie vandens telkinėlių, sudėtiniuose gėlynuose. Dera su alūnėmis, varpiniais augalais, rožynuose. Skinti žiedai išsilaiko pakankamai ilgai, žiedynus galima džiovinti.
Aprašymas
Aprašymas Iš antikos laikų kildinamas augalas. Seniau buvo manoma, kad rasos lašeliai rasti šio augalo lapelių skrotelėse, turi magiškųjų savybių. Šiais laikais auginamas kaip dekoratyvus ir tuo pačiu turintisvaistingųjų savybių augalas. Geriausiai auga derlingoje, humusingoje, pralaidžioje dirvoje, dalinai pavėsingoje vietoje. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais pavasario pabaigoje, vasaros pradžioje. Peržydėjusius žiedynus nuskynus, pražysta dar kartą. Nors rasakilos ir atsparios šalčiui, žiemai patariame mulčiuoti durpėmis. Sodiname 3-5 vnt/m², kas 35 cm.

Alchemilla / Rasakila SELECT

  • Model: 12100755
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 1.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Alchemilla / Rasakila SELECT, 12100755, Augalai saulėtai vietai iki 2, 00 EUR