Aster / Astras COOMBE FISHACRE

Prekės kodas: 12105593
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Aster / Astras COOMBE FISHACRE

Prekės kodas: 12105593

Tankiai šakota daugiametė gėlė, sukurianti neperregimą kerą. Giliai žali lapai dengia šakeles iki pat augalo apačios. Rudenį gausiai puošiasi smulkiais, iki 2 cm skersmens, alyvinės ir rausvos spalvos žiedais. Žiedams nublankus, sėklų galvutės, priešingai nei daugumos astrų, geltoną spalvą pakeičia į rausvai violetinę, savo tekstūra primenančia braškes. Augalas gėlynams suteikia intriguojančių spalvų ir formų, todėl puikiai tinka kaip foninis augalas grupėse ar formuojant žydinčias sienutes. Nereikalauja ypatingos priežiūros ir sukuria efektingą vaizdą. Daugiau informacijos
Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Tankiai šakota daugiametė gėlė, sukurianti neperregimą kerą. Giliai žali lapai dengia šakeles iki pat augalo apačios. Rudenį gausiai puošiasi smulkiais, iki 2 cm skersmens, alyvinės ir rausvos spalvos žiedais. Žiedams nublankus, sėklų galvutės, priešingai nei daugumos astrų, geltoną spalvą pakeičia į rausvai violetinę, savo tekstūra primenančia braškes. Augalas gėlynams suteikia intriguojančių spalvų ir formų, todėl puikiai tinka kaip foninis augalas grupėse ar formuojant žydinčias sienutes. Nereikalauja ypatingos priežiūros ir sukuria efektingą vaizdą.
Lietuviškas pavadinimas
Vėlyvasis astras
Lotyniškas pavadinimas
Aster lateriflorus 'Coombe Fishacre'
Aukštis
60 – 90 cm
Plotis
30 – 60 cm
Žiedų spalva
alyvinė, rausva
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
rugpjūtis – spalis
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
4 – 8
Pritaikymas
Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Sudėtiniai gėlynai, Masyvai, Grupės, Pradedantis sodininkas, Lengvai prižiūrimas sodas.
Dirva
vidutiniškai derlinga, pralaidi, priesmėlis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.