Žalsvai geltona žiedų spalva tinka deriniuose beveik su visomis gėlėmis! Alhemilla mollis / Švelnioji rasakila Iš Antikos laikų kildinamas augalas. Seniau buvo manoma, kad rasos lašeliai, rasti šio augalo lapelių skrotelėse, turi magiškųjų savybių. Šiais laikais auginamas kaip dekoratyvus ir, turintis vaistingųjų savybių, augalas. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais. Kilusi iš Šiaurės Amerikos, geriausiai auga vidutiniškai derlingoje ,sausoje, dalinai pavėsingoje vietoje, o jei dirva derlinga ir pakankamai drėgna - ir  saulėkaitoje. Žydi gausiais puriais žiedynais pavasario pabaigoje - vasaros pradžioje. Peržydėjusius žiedynus nuskynus - pražysta dar kartą. Nors rasakilos ir atsparios šalčiui, žiemai patariame mulčiuoti durpėmis. Sodiname 3-5 vnt/m², kas 35 cm.
Augalas
Vazono dydis C1.5
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Alchemillamollis
Lietuviškas pavadinimas Švelniojirasakila
Aukštis 50cm
Plotis 50cm
Žiedų spalva gelsva
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas V – VI - IX
Saulės įtaka Saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva normali, derlinga, rūgštoka
Drėgmės kiekis dirvoje normalus drėgnumo, pralaidi
Zonos 3-9
Pritaikymas Alpinariumams,prie vandens telkinėlių, sudėtiniuose gėlynuose. Dera su heucheromis, varpiniais augalais, rožynuose. Skinti žiedai išsilaiko pakankamai ilgai, žiedynus galima džiovinti. 
Aprašymas
Aprašymas Alhemilla mollis / Švelnioji rasakila Iš Antikos laikų kildinamas augalas. Seniau buvo manoma, kad rasos lašeliai, rasti šio augalo lapelių skrotelėse, turi magiškųjų savybių. Šiais laikais auginamas kaip dekoratyvus ir, turintis vaistingųjų savybių, augalas. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais. Kilusi iš Šiaurės Amerikos, geriausiai auga vidutiniškai derlingoje ,sausoje, dalinai pavėsingoje vietoje, o jei dirva derlinga ir pakankamai drėgna - irsaulėkaitoje. Žydi gausiais puriais žiedynais pavasario pabaigoje - vasaros pradžioje. Peržydėjusius žiedynus nuskynus - pražysta dar kartą. Nors rasakilos ir atsparios šalčiui, žiemai patariame mulčiuoti durpėmis. Sodiname 3-5 vnt/m², kas 35 cm.

Alchemilla mollis / Rasakila

  • Model: 12106542
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 1.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Alchemilla mollis / Rasakila, 12106542, A-Z Pavėsiui gėlės