Allium / Česnakas LISA GREEN „Lisa Green“ – vietinių laukinių rūšių kultūrinė forma su dideliais rausvai violetinės spalvos gėlių kamuoliukais. Išauga iš mažų šakniastiebių plonomis žolėmis ilgais lapais. Skirtingai nei įprastai būdinga česnakams, lapai neišnyksta, kai atsiranda žiedai. Švelniai alyvinės spalvos žiedai pasirodo vėlai - tik rugpjūčio viduryje. Žydintys stiebai užauga apie 45 cm aukščio, o gėlių galvutės – apie 5 cm skersmens, nusėtos smulkiais žiedeliais, kurie bitėms ir drugeliams atrodo labai patrauklūs. Labai nereiklus augalas, augantis ir drėgnose ir sausesnėse dirvose. Puikiai dera su gėlynais. Siekiant sukurti tankų, platų augalų kilimą, sodinti 7 - 10 vnt/ m².
Augalas
Vazono dydis šaknimis
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Allium senescens 'Lisa Green'
Lietuviškas pavadinimas Žilasis česnakas
Aukštis 20 – 30 cm
Plotis 20 – 30 cm
Žiedų spalva rausvai alyvinė
Lapijos spalva šviesiai žalia
Žydėjimo laikas VIII – IX
Saulės įtaka saulėkaita, dalinis šešėlis
Dirva vidutiniškai derlinga, pralaidi, priesmėlis, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai sausa
Zonos 5 – 9
Pritaikymas Ypač populiarūs natūralistiniams projektams. Sodinami įvairiuose sudėtiniuose gėlynuose, ypač dailiai atrodo pasodinti grupėmis tarpe žemų augalų.
Aprašymas
Aprašymas Allium / Česnakas LISA GREEN „Lisa Green“ – vietinių laukinių rūšių kultūrinė forma su dideliais rausvai violetinės spalvos gėlių kamuoliukais. Išauga iš mažų šakniastiebių plonomis žolėmis ilgais lapais. Skirtingai nei įprastai būdinga česnakams, lapai neišnyksta, kai atsiranda žiedai. Švelniai alyvinės spalvos žiedai pasirodo vėlai - tik rugpjūčio viduryje. Žydintys stiebai užauga apie 45 cm aukščio, o gėlių galvutės – apie 5 cm skersmens, nusėtos smulkiais žiedeliais, kurie bitėms ir drugeliams atrodo labai patrauklūs. Labai nereiklus augalas, augantis ir drėgnose ir sausesnėse dirvose. Puikiai dera su gėlynais. Siekiant sukurti tankų, platų augalų kilimą, sodinti 7 - 10 vnt/ m².

Allium/ Česnakas LISA GREEN

  • Model: 12106639
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 5.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Allium/ Česnakas LISA GREEN, 12106639, Dekoratyviniai česnakai