• Allium / Česnakas Magic®
Selekcija 'Magic' yra Allium schubertii ir Allium atropurpureum mišrūnas su purpuriniais žiedais vasaros pradžioje. Svogūninis daugiametis augalas su didelėmis žiedynų galvomis pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje. Įspūdingai dideli violetiniai žiedai yra sferiniai, su smailiais žvaigždiškais žiedlapiais. Aukšti tvirti stiebai, laikantys masyvius žiedynus atrodo itin elegantiškai ir puošniai. Puikus dekoratyvinis augalas gėlynams, kuris nuostabiai atrodo ir skintų gėlių puokštėse, ir gali būti naudojamas sudžiovintas floristinėse kompozicijose ar dekoracijų gamyboje. Lengvai auga gerai nusausintoje dirvoje, saulėtoje ar dalinai pavėsingoje vietoje.
Augalas
Vazono dydis C1.5
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Allium schubertii 'Magic'
Lietuviškas pavadinimas Stipinuotasis česnakas
Aukštis 50 – 60 cm
Plotis 10 – 20 cm
Žiedų spalva violetinė
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas V – VI
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsis
Dirva vidutiniškai derlinga, derlinga, puri, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai sausa
Zonos 5 – 8
Pritaikymas Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Sudėtiniai gėlynai, Lengvai prižiūrimas sodas, Gėlės skynimui.
Aprašymas
Aprašymas Selekcija 'Magic' yra Allium schubertii ir Allium atropurpureum mišrūnas su purpuriniais žiedais vasaros pradžioje. Svogūninis daugiametis augalas su didelėmis žiedynų galvomis pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje. Įspūdingai dideli violetiniai žiedai yra sferiniai, su smailiais žvaigždiškais žiedlapiais. Aukšti tvirti stiebai, laikantys masyvius žiedynus atrodo itin elegantiškai ir puošniai. Puikus dekoratyvinis augalas gėlynams, kuris nuostabiai atrodo ir skintų gėlių puokštėse, ir gali būti naudojamas sudžiovintas floristinėse kompozicijose ar dekoracijų gamyboje. Lengvai auga gerai nusausintoje dirvoje, saulėtoje ar dalinai pavėsingoje vietoje.

Allium / Česnakas Magic®

  • Model: 12105407
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Allium / Česnakas Magic®, 12105407, Dekoratyviniai česnakai