Andropogon glomeratus / Pūkuotoji Mėlynstiebė

Prekės kodas: 12101969
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Andropogon glomeratus / Pūkuotoji Mėlynstiebė

Prekės kodas: 12101969

2.50€
Retas augalas mūsų kraštuose, bet tikrai verta dėmesio dekoratyvinė žolė. Galime rasti ir keletą jos pavadinimų: didžioji mėlynstiebė, dėl lapijos spalvos; turi ir linksmesnį pavadinimą – pūkuotoji šluota, dėl varpų formos. Grakštūs, vertikalūs (neišsvirę) ilgų stiebų, plonų lapų kereliai. Pavasarį ir vasaros laikotarpiu lapija melsvai-žalia, rudenėjant pradeda spalvinti bronziški atspalviai. Prie viso to, vasarai baigiantis pasirodo gražiausia šios dekoratyvinės žolės puošmena – purios, pūkuotos šluotelės (šepetėliai). A. glomeratus dekoratyvioji žolė labiau tinkama auginti reguliariai drėkinamose, drėgnesnėse dirvose. Natūralios augimvietės Rytinėje ir Pietinėje JAV dalyje, drėgnose pievose, pelkių pakraščiuose, pakrantėse. Saulėtoje vietoje ar švelniame pavėsyje. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Retas augalas mūsų kraštuose, bet tikrai verta dėmesio dekoratyvinė žolė. Galime rasti ir keletą jos pavadinimų: didžioji mėlynstiebė, dėl lapijos spalvos; turi ir linksmesnį pavadinimą – pūkuotoji šluota, dėl varpų formos. Grakštūs, vertikalūs (neišsvirę) ilgų stiebų, plonų lapų kereliai. Pavasarį ir vasaros laikotarpiu lapija melsvai – žalia, rudenėjant pradeda spalvinti bronziški atspalviai. Prie viso to, vasarai baigiantis pasirodo gražiausia šios dekoratyvinės žolės puošmena – purios, pūkuotos šluotelės (šepetėliai). A. glomeratus dekoratyvioji žolė labiau tinkama auginti reguliariai drėkinamose, drėgnesnėse dirvose. Natūralios augimvietės Rytinėje ir Pietinėje JAV dalyje, drėgnose pievose, pelkių pakraščiuose, pakrantėse.Saulėtoje vietoje ar švelniame pavėsyje.
Botaninis pavadinimas
Andropogon glomeratus
Lietuviškas pavadinimas
Pūkuotoji mėlynstiebė
Aukštis
90 – 120 cm (žiedynai 180 cm)
Plotis
60 – 90 cm
Žiedų spalva
rausva, kreminė
Lapijos spalva
melsvai – žalia, bronzinė
Žydėjimo laikas
VIII – X
Saulės įtaka
saulėkaita, dalinis šešėlis
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Natūralistiniuose projektuose. Sudėtiniuose gėlynuose su žydinčiomis gėlėmis. Vandens telkinių pakrantėms apželdinti.
Dirva
 vidutiniškaiderlinga, pralaidi, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna, drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.