ES projektas


IĮ „Brigitos Garunkštienės įmonė” inovatyvių paslaugų naudojimas diegiant e. komercijos sprendimus

 

IĮ „Brigitos Garunkštienės įmonė” įgyvendina projektą, kurio metu siekia integruoti išorinius bei automatizuoti vidinius veiklos procesus. Kuriant ir diegiant inovatyvius e. komercijos modelius elektroninėje svetainėje bus kuriama nauja, inovatyvi paslauga verslo sandoriams elektroniniu būdu valdyti. Projekto įgyvendinimo metu numatomas užsakymų administravimo modelio sukūrimas, leidžiantis stebėti produkcijos kiekius bei trūkumus; pirkėjai turės galimybę prisijungę prie paskyros, susirinkti pardavimo krepšelį, pateikti užsakymą, apmokėti jį ir kita. Siekiama, kad ši programa leistų prisijungti prie sistemos iš bet kurios pasaulio vietos.

 

Planuojamas projekto rezultatas – sukurti ir įdiegti inovatyvūs skaitmeniniai elektroninės svetainės sprendimai, kurie bus orientuoti į sklandesnį ir produktyvesnį įmonės paslaugų ir sistemų naudojimą.

 

Projektas finansuojamas IĮ „Brigitos Garunkštienės įmonės“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skirta 46 515,00 Eur.


Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė

 

Projekto pavadinimas – E. komercijos modelio diegimas IĮ „Brigitos Garunkštienės įmonėje“.

 

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022.02.18 – 2023.02.20.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.