Geranium / Snaputis INTENSE

Prekės kodas: 12105635
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Geranium / Snaputis INTENSE

Prekės kodas: 12105635

5.50€
Platų kerą formuojantis žemaūgis augalas. 'Intense' vasaros sezonu žydi ryškiai rožiniais žiedais, kurie yra ryškesni nei kitų rožinių veislių. Po žydėjimo turi antrąjį susidomėjimo sezoną – rudenį, kai pusiau visžaliai lapai parausta. Šiltuoju sezonu žalia karpyta lapija, kaip ir dauguma snapučių veislių, skleidžia malonų aromatą. Tvirtas augalas puikiai dengia žemę ir tinka daugiamečių augalų apvaduose, masiniam sodinimui, alpinariumuose ar terasų vazonuose. Nereiklus augalas, puikiai derantis įvairios stilistikos želdynuose kaip ryškiaspalvis akcentas. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Platų kerą formuojantis žemaūgis augalas. 'Intense' vasaros sezonu žydi ryškiai rožiniais žiedais, kurie yra ryškesni nei kitų rožinių veislių. Po žydėjimo turi antrąjį susidomėjimo sezoną – rudenį, kai pusiau visžaliai lapai parausta. Šiltuoju sezonu žalia karpyta lapija, kaip ir dauguma snapučių veislių, skleidžia malonų aromatą. Tvirtas augalas puikiai dengia žemę ir tinka daugiamečių augalų apvaduose, masiniam sodinimui, alpinariumuose ar terasų vazonuose. Nereiklus augalas, puikiai derantis įvairios stilistikos želdynuose kaip ryškiaspalvis akcentas.
Lietuviškas pavadinimas
Snaputis
Lotyniškas pavadinimas
Geranium x cantabrigiense 'Intense'
Aukštis
25 cm
Plotis
50 cm
Žiedų spalva
ryškiai rožinė
Lapijos spalva
žalia, (raudona rudenį)
Žydėjimo laikas
birželis – rugsėjis
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
3 – 9
Pritaikymas
Augalai sodinami grupėmis ir pavieniui, ypač gražiai atrodo akmenų soduose, šalia pamatų, tinka takų ir gėlynų apvadams, sudėtiniuose gėlynuose, sodo ir terasos induose.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.