• Geranium / Snaputis INTENSE
Platų kerą formuojantis žemaūgis augalas. 'Intense' vasaros sezonu žydi ryškiai rožiniais žiedais, kurie yra ryškesni nei kitų rožinių veislių. Po žydėjimo turi antrąjį susidomėjimo sezoną – rudenį, kai pusiau visžaliai lapai parausta. Šiltuoju sezonu žalia karpyta lapija, kaip ir dauguma snapučių veislių, skleidžia malonų aromatą. Tvirtas augalas puikiai dengia žemę ir tinka daugiamečių augalų apvaduose, masiniam sodinimui, alpinariumuose ar terasų vazonuose. Nereiklus augalas, puikiai derantis įvairios stilistikos želdynuose kaip ryškiaspalvis akcentas.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Geranium x cantabrigiense 'Intense'
Lietuviškas pavadinimas Snaputis
Aukštis 25 cm
Plotis 50 cm
Žiedų spalva ryškiai rožinė
Lapijos spalva žalia, (raudona rudenį)
Žydėjimo laikas VI – IX
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva vidutiniškai derlinga, derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna
Zonos 3 – 9
Pritaikymas Augalai sodinami grupėmis ir pavieniui, ypač gražiai atrodo akmenų soduose, šalia pamatų, tinka takų ir gėlynų apvadams, sudėtiniuose gėlynuose, sodo ir terasos induose.
Aprašymas
Aprašymas Platų kerą formuojantis žemaūgis augalas. 'Intense' vasaros sezonu žydi ryškiai rožiniais žiedais, kurie yra ryškesni nei kitų rožinių veislių. Po žydėjimo turi antrąjį susidomėjimo sezoną – rudenį, kai pusiau visžaliai lapai parausta. Šiltuoju sezonu žalia karpyta lapija, kaip ir dauguma snapučių veislių, skleidžia malonų aromatą. Tvirtas augalas puikiai dengia žemę ir tinka daugiamečių augalų apvaduose, masiniam sodinimui, alpinariumuose ar terasų vazonuose. Nereiklus augalas, puikiai derantis įvairios stilistikos želdynuose kaip ryškiaspalvis akcentas.

Geranium / Snaputis INTENSE

  • Model: 12105635
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 2.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Geranium / Snaputis INTENSE, 12105635, Snapučiai