Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'DIAMANT ROUGE'®

Prekės kodas: 12100127
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Hortenzija šluotelinė (Hydrangea paniculata) 'DIAMANT ROUGE'®

Prekės kodas: 12100127

14.00€
Galima įsigyti medelyne nuo kovo mėn. vidurio (Kauno g. 172, Marijampolės sav.)
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Sidabro medalis parodoje PLANTARIUM 2011, Boskoopas, Olandija. Tikra inovacija! Naujosios hortenzijos savininkas Jeanas Renaultas. Įvertinimas pasiektas dėl šios hortenzijos išskirtinai gausaus kiekio ir ilgai žydinčių žiedų, kurie yra patys raudoniausi tarpe visų šluotelinių hortenzijų! Nuo pat liepos pradžios, šis krūmas pasidengia dideliais spalvingais, iki 30 – 40 cm ilgio žiedynais. Stiprių žiedkočių galuose formuojasi gausūs, sterilūs žiedai su dideliais žiedlapiais. Sprogstant žiedams, grakščios žiedynų šluotelės – baltos spalvos, bręstant žiedams “deimantinė“ spalva keičiasi į rausvą. Rugpjūčio mėnesį žiedų spalva keičiasi į nuostabią skaisčiai raudoną, vėliau – į sodriai raudoną spalvą, kurios išsilaiko net keletą savaičių. Žiedų spalva, gali svyruoti priklausomai nuo vietos, klimato ir dirvos sąlygų. Stipraus augumo, kompaktiškas, vidutinio dydžio krūmas. Rudeninė lapija natūraliai nusidažo dailia oranžine spalva. Jeigu krūmelį reguliariai genėsime, jis užaugs ne daugiau nei 1 metras aukščio ir panašaus pločio. Genint žemai, krūmas formuoja stiprias, jaunas šakas ir nuostabius, plačios piramidės, su užapvalinta viršūne, baltus žiedynus, kurie žydėjimo pabaigoje rausvėja ir raudonuoja. Švelnaus aromato, lankoma drugelių, puikiai tinka skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Lietuvoje, šluotelinė hortenzija yra labiausiai atspari šalčiui hortenzijų rūšis. Gali augti saulėtose, dalinai pavėsingose vietose.
Botaninis pavadinimas
Hydrangea paniculata 'Diamant Rouge'
Lietuviškas pavadinimas
Šluotelinė hortenzija
Aukštis
1,2 – 1,5 m  
Plotis
1,0 – 1,2 m
Žiedų spalva
balta, rausva, raudona
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
VII – IX
Saulės įtaka
Saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
4 – 8
Pritaikymas
Švelnaus aromato, lankoma drugelių, puikiai tinka skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Atsižvelgiant į nedidelį aukštį ir kompaktišką krūmo lają, – tai puikiai tinkantis žydintis krūmelis mažiems sodams, sodo ir terasos vazonams bei indams
Dirva
Derlinga, priemolis, humusinga
Drėgmės kiekis dirvoje
Normalaus drėgnumo, drėgna, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.