Hydrangea / Hortenzija CANDLELIGHT

Prekės kodas: 12103224
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Hydrangea / Hortenzija CANDLELIGHT

Prekės kodas: 12103224

7.90€
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Absoliučiai naujas spalvų posūkis šluotelinėse hortenzijose – buvo raudona, o dabar į geltoną. Hortenzija 'Candlelight' – nauja elegantiška šluotelinės hortenzijos veislė išsiskirianti savo kompaktišku, tvarkingu kero augumu ir dideliais balsvai geltonais žiedynais ant purpurinių žiedkočių. Labiausiai vertinga savybė – dideli, piramidinės formos žiedynai, susiformuojantys ant tvirtų purpuro spalvos žiedkočių. Dėka to, natūraliai sukuriamas nepakartojamo grožio kontrastas, kuris augalui suteikia išskirtinumą. Tik pradėję sprogti žiedai yra žalsvos spalvos, tačiau būdami jau pilnai išsiskleidę – balsvai geltoni. Žiedynai ant augalo pasiskirsto labai tolygiai, todėl iš toli krūmas atrodo lyg gigantiška puokštė. Žydi gausiai, nuo liepos iki rudens, ant pirmamečių atžalų. Žydėjimas garantuotas kiekvienais metais! Krūmas kompaktiškas, šakos iškilios, užauga tik iki 120 cm aukščio. Tinka auginti balkonuose, terasose, taip pat skynimui. Puikiai auga derlingoje, reguliariai drėkinamoje dirvoje. Lietuvoje, šluotelinė hortenzija yra labiausiai atspari šalčiui hortenzijų rūšis. Žiemoja be papildomo pridengimo. Gali augti saulėtose, dalinai pavėsingose vietose.
Lietuviškas pavadinimas
Šluotelinė hortenzija
Lotyniškas pavadinimas
Hydrangea paniculata 'Candlelight'
Aukštis
100 - 120 cm
Plotis
100 - 120 cm
Žiedų spalva
balsvai geltona
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
birželis – rugsėjis
Saulės įtaka
Saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
4 – 8
Pritaikymas
Želdiniuose, skintoms gėlėms, džiovintoms gėlėms. Idealiai tinka šiuolaikinėms sodyboms, privačių namų želdiniuose, soduose. Nepaprastai įspūdingos žydinčios sienutės ir gyvatvorės.
Dirva
Derlinga, priemolis, humusinga
Drėgmės kiekis dirvoje
Normalaus drėgnumo, drėgna, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.