Kompaktiškas kerelis  su lengvai karpytais, tamsaus šokolado rudumo spalvos, lapeliais puikus augalas  takelių, bordiūrų apvadams  bei alpinariumams.  Šviesiai rausvos spalvos žiedai pabrėžia ir išryškina šiloko tamsią lapiją. Deriniuose  su geltona  ar ruda  spalvomis -  ypač stiprus kontrasto efektas.  Geriausiai auga   vidutiniškai drėgnose, pralaidžiose dirvose ir, aišku  savaime, saulėkaitoje. Toleruoja sausrą ir karštį. Sodinama16 vienetų į kvadratinį metrą,  kas 25 cm,  norint po 2 sezonų turėti vientisą ploto padengimą.
Augalas
Vazono dydis C1
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Sedum 'Chocolate Drop'
Lietuviškas pavadinimas    Šilokas hybr.
Aukštis 15 - 30 cm
Plotis   25 – 35 cm
Žiedų spalva rausva
Lapijos spalva rudai raudona
Žydėjimo laikas   VI - VIII
Saulės įtaka saulėta
Dirva derlingas ir nederlingas priemolis, smėlinga
Drėgmės kiekis dirvoje apydrėgnė, sausa
Zonos    4-9
Pritaikymas Šlaitų ir bordiūrų sutvirtinimui, akmenų soduose. Geriausiai išryškėja sodinant masyvuose, grupėmis. Mažose erdvėse gali būti sodinamas, kaip kiliminis augalas.
Aprašymas
Aprašymas Kompaktiškas kerelis  su lengvai karpytais, tamsaus šokolado rudumo spalvos, lapeliais puikus augalas  takelių, bordiūrų apvadams  bei alpinariumams.  Šviesiai rausvos spalvos žiedai pabrėžia ir išryškina šiloko tamsią lapiją. Deriniuose  su geltona  ar ruda  spalvomis -  ypač stiprus kontrasto efektas.  Geriausiai auga   vidutiniškai drėgnose, pralaidžiose dirvose ir, aišku  savaime, saulėkaitoje. Toleruoja sausrą ir karštį. Sodinama16 vienetų į kvadratinį metrą,  kas 25 cm,  norint po 2 sezonų turėti vientisą ploto padengimą.

Sedum / Šilokas CHOCOLATE DROP

  • Prekės kodas: 11108116
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą