Puikus pasirinkimas, kai pavasariniam gėlynui trūksta ryškių spalvų...Tai vienas iš pirmųjų mūsų akis džiuginančių daugiamečių augalų, kuris pavasario viduryje pasipuošia aukso geltonumo žiedais. Ankstyvas žydėjimas ne tik gražiai kontrastuoja su sidabriškai pilka, kilimine lapija, bet ir skleidžia puikų aromatą. Augalo apkarpymas po žydėjimo leis išlaikyti kompaktišką kerelio formą. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, priesmėlyje, toleruoja sausrą. Sodinti rekomenduojama 20 – 30 cm atstumu.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Alyssum montanum 
Lietuviškas pavadinimas Kalninis laibenis
Aukštis 10 – 20 cm
Plotis 30 – 40 cm
Žiedų spalva geltona
Lapijos spalva pilkai žalia  
Žydėjimo laikas IV – V 
Saulės įtaka saulėkaita, dalinis pavėsis
Dirva priesmėlio
Drėgmės kiekis dirvoje normalaus drėgnumo, sausa, laidi 
Zonos 2 – 9 
Pritaikymas alpinariumams, gėlynų apvadams, šlaitų, akmenų sienelių apželdinimui. Idealiai tinka sodinti aubretės ar vaistučio draugijoje.
Aprašymas
Aprašymas Puikus pasirinkimas, kai pavasariniam gėlynui trūksta ryškių spalvų...Tai vienas iš pirmųjų mūsų akis džiuginančių daugiamečių augalų, kuris pavasario viduryje pasipuošia aukso geltonumo žiedais. Ankstyvas žydėjimas ne tik gražiai kontrastuoja su sidabriškai pilka, kilimine lapija, bet ir skleidžia puikų aromatą. Augalo apkarpymas po žydėjimo leis išlaikyti kompaktišką kerelio formą. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, priesmėlyje, toleruoja sausrą. Sodinti rekomenduojama 20 – 30 cm atstumu.

Alyssum montanum / Kalninis laibenis

  • Prekės kodas: 12100758
  • Pasiekiamumas: Neturime
  • 1.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą