• Nepeta / Katžolė PURRSIAN BLUE
Katžolė kilusi iš Pietinės Europos, Šiaurinės Afrikos. Augaluose yra eterinių aliejų, kurie naudojami parfumerijoje ir ypač mėgiami kačių - sukeldami trumpalaikę šių gyvūnų euforijos būseną. Auginamos namuose (vazonėliuose) katžolės pasižymi repelentiniu poveikiu, puikiai gelbstinčiu nuo uodų, kai kurių musių rūšių, skruzdėlių, net tarakonų. Reikėtų neužmiršti, kad ši savybė būdinga tik gyviems augalams, todėl tikėtis apsaugos nuo vabzdžių patrynus lapais odą, neverta. Nepetalaktonų turinčio eterinio aliejaus kvapo nepakenčia ir pelės bei žiurkės. 'Purrsian Blue' – formuoja taisyklingus rutuliškus, žemesnius nei daugelis katžolių, kerelius, žaliais, smulkiais lapais. Melsvi žiedai (stambesni nei rūšinių katžolių) susitelkę į varpos pavidalo žiedynus. Mėgiama ir vertinama šiuolaikinių sodininkų dėl ilgo žydėjimo periodo ir nereiklumo augimo sąlygoms. Gerai auga saulėtoje vietoje ir itin atspari sausroms, auga net ir tada, kai jau daugelis augalų būtų išdžiūvę.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Nepeta 'Purrsian Blue'
Lietuviškas pavadinimas Katžolė
Aukštis 20 – 30 cm
Plotis 60 - 70 cm
Žiedų spalva mėlyna
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas VI-IX
Saulės įtaka saulėkaita
Dirva puveninga, priesmėlis, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje vidutinio drėgnumo
Zonos 3 - 8
Pritaikymas Žolelių darželiuose, gėlynuose, skynimui. Sodinamas sodo induose, žolelių darželiuose, vaikų sodo zonose, įvairiuose sudėtiniuose gėlynuose.
Aprašymas
Aprašymas Katžolė kilusi iš Pietinės Europos, Šiaurinės Afrikos. Augaluose yra eterinių aliejų, kurie naudojami parfumerijoje ir ypač mėgiami kačių - sukeldami trumpalaikę šių gyvūnų euforijos būseną. Auginamos namuose (vazonėliuose) katžolės pasižymi repelentiniu poveikiu, puikiai gelbstinčiu nuo uodų, kai kurių musių rūšių, skruzdėlių, net tarakonų. Reikėtų neužmiršti, kad ši savybė būdinga tik gyviems augalams, todėl tikėtis apsaugos nuo vabzdžių patrynus lapais odą, neverta. Nepetalaktonų turinčio eterinio aliejaus kvapo nepakenčia ir pelės bei žiurkės. 'Purrsian Blue' – formuoja taisyklingus rutuliškus, žemesnius nei daugelis katžolių, kerelius, žaliais, smulkiais lapais. Melsvi žiedai (stambesni nei rūšinių katžolių) susitelkę į varpos pavidalo žiedynus. Mėgiama ir vertinama šiuolaikinių sodininkų dėl ilgo žydėjimo periodo ir nereiklumo augimo sąlygoms. Gerai auga saulėtoje vietoje ir itin atspari sausroms, auga net ir tada, kai jau daugelis augalų būtų išdžiūvę.

Nepeta / Katžolė PURRSIAN BLUE

  • Prekės kodas: 12107625
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 1.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą