• Phlox / Flioksas RED WINGS
Priskaičiuojama galybė kiliminių flioksų veislių ir visi jie, be abejonės, formuoja žemus kalnelius ar pagalvėles sudarytas iš tamsiai žalių, į spyglius panašių, lapelių, kuriuos pavasario metu užlieja spalvingų žiedų jūra. Ši veislė išsiskiria tamsiai raudonais žvaigždės formos žiedais, kurių spalvą dar sutirština tamsi žiedo akutė. Nedelsiant, po žydėjimo, augalą reikia švelniai apkirpti, kad sutankėtų ir gražesnis augtų lapų kerelis. Nuostabiausiai savo grožį šie augalai atskleidžia saulėtuose akmenų soduose, apvaduose arba augalų kompozicijose įkurdintose terasos induose, sodo vazonuose. Suaugusius kerelius rekomenduojama kas 3-4 metus, ankstyvą rudenį išdalinti. Reikalinga pralaidi dirva. Jeigu jau kartą prigijo, augs ilgai – sausrai atsparus, ligoms taip pat. Sodiname 5-7 vnt/m², kas 30 cm.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Phlox  subulata 'Red Wings'
Lietuviškas pavadinimas   Ylalapis  flioksas
Aukštis   7 - 10 cm
Plotis   30 – 45 cm
Žiedų spalva   beveik raudona
Lapijos spalva   žalia su pilku atspalviu
Žydėjimo laikas   IV - V
Saulės įtaka saulėkaita
Dirva priesmėlis, priemolis, normali
Drėgmės kiekis dirvoje pralaidi, vidutiniško drėgnumo
Zonos    2 - 9
Pritaikymas Nuostabiausiai savo grožį  šie augalai atskleidžia saulėtuose akmenų soduose, apvaduose arba augalų kompozicijose įkurdintose terasos induose, sodo vazonuose.
Aprašymas
Aprašymas Priskaičiuojama galybė kiliminių flioksų veislių ir visi jie, be abejonės, formuoja žemus kalnelius ar pagalvėles sudarytas iš tamsiai žalių, į spyglius panašių, lapelių, kuriuos pavasario metu užlieja spalvingų žiedų jūra. Ši veislė išsiskiria tamsiai raudonais žvaigždės formos žiedais, kurių spalvą dar sutirština tamsi žiedo akutė. Nedelsiant, po žydėjimo, augalą reikia švelniai apkirpti, kad sutankėtų ir gražesnis augtų lapų kerelis. Nuostabiausiai savo grožį šie augalai atskleidžia saulėtuose akmenų soduose, apvaduose arba augalų kompozicijose įkurdintose terasos induose, sodo vazonuose. Suaugusius kerelius rekomenduojama kas 3-4 metus, ankstyvą rudenį išdalinti. Reikalinga pralaidi dirva. Jeigu jau kartą prigijo, augs ilgai – sausrai atsparus, ligoms taip pat. Sodiname 5-7 vnt/m², kas 30 cm.

Phlox / Flioksas RED WINGS

  • Prekės kodas: 12108024
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 1.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą