Ankstyvasis bijūnas „Green Lotus“ sužavės augalų mylėtojus ir gurmanus, ieškančius išskirtinių spalvų ir formų savo gėlyne. Išsiskiria unikaliais, garbanotais, šiek tiek į jurginus panašiais žiedais. Kalkėti žali žiedlapiai galuose dekoruoti švelniai rausvu atspalviu ir kontrastingais ryškiai geltonais kuokeliais centre. Ekstravagantiški žiedai džiugina akį pavasario pabaigoje ir skleidžia nuostabų aromatą. Kerelis papuoštas tamsiai žaliais ovaliais ir lanceto formos lapais bei patrauklus išlieka visą auginimo sezoną.
Augalas
Vazono dydis C3
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Paeonia lactiflora 'Green Lotus'
Lietuviškas pavadinimas Žalias lotosas
Aukštis 80 cm 
Plotis   50 cm
Žiedų spalva balta
Lapijos spalva žalia
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva humusinga, derlinga, derlingas priemolis,
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna, pralaidi.   
Zonos    3 - 8
Pritaikymas Bijūnai visada dailiai atrodys pasodinti kaip akcentiniai augalai, grupėmis ar kompozicijose.  Sodams  ir miestų  parkams. Tinka skintų gėlių puokštėms.
Aprašymas
Aprašymas Ankstyvasis bijūnas „Green Lotus“ sužavės augalų mylėtojus ir gurmanus, ieškančius išskirtinių spalvų ir formų savo gėlyne. Išsiskiria unikaliais, garbanotais, šiek tiek į jurginus panašiais žiedais. Kalkėti žali žiedlapiai galuose dekoruoti švelniai rausvu atspalviu ir kontrastingais ryškiai geltonais kuokeliais centre. Ekstravagantiški žiedai džiugina akį pavasario pabaigoje ir skleidžia nuostabų aromatą. Kerelis papuoštas tamsiai žaliais ovaliais ir lanceto formos lapais bei patrauklus išlieka visą auginimo sezoną.

Paeonia / Bijūnas GREEN LOTUS

  • Prekės kodas: 12105062
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 7.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą