Andropogon gerardii / Didžioji Mėlynstiebė

Prekės kodas: 12101967
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Andropogon gerardii / Didžioji Mėlynstiebė

Prekės kodas: 12101967

9.80€
Dar retai auginama, bet tikrai verta dėmesio dekoratyvinė prerijų žolė. Galime rasti ir keletą jos pavadinimų: didžioji mėlynstiebė, dėl lapijos spalvos; turi ir linksmesnį pavadinimą – kalakuto koja, dėl šluotelių formos. Grakštūs, vertikalūs (neišsvirę) ilgų stiebų, plonų lapų kereliai. Nuolat kintanti lapijos spalva viso šiltojo sezono eigoje: pavasarį ir vasaros pradžioje melsvai-žalia, vasaros antroje pusėje pradeda spalvinti lapiją raudoni atspalviai, dar vėliau, rudenėjant prisideda ir bronziniai, ir violetiniai (levandų žiedų) atspalviai. Prie viso to, vasarai baigiantis pasipuošia raudonai-violetinėmis šluotelėmis. Augalas nereiklus augimo sąlygoms. Auginant pernelyg derlingoje dirvoje, išbėga į aukštį ir išsvyra lapija. Tinkama reguliariai drėkinama, bet pralaidi dirva. Saulėtoje vietoje ar švelniame pavėsyje. Atsparus šalčiams. Daugiau informacijos
Šiuo metu šios prekės internetu įsigyti negalima.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Dar retai auginama, bet tikrai verta dėmesio dekoratyvinė prerijų žolė. Galime rasti ir keletą jos pavadinimų: didžioji mėlynstiebė, dėl lapijos spalvos; turi ir linksmesnį pavadinimą – kalakuto koja, dėl šluotelių formos. Grakštūs, vertikalūs (neišsvirę) ilgų stiebų, plonų lapų kereliai. Nuolat kintanti lapijos spalva viso šiltojo sezono eigoje: pavasarį ir vasaros pradžioje melsvai – žalia, vasaros antroje pusėje pradeda spalvinti lapiją raudoni atspalviai, dar vėliau, rudenėjant prisideda ir bronziniai, ir violetiniai (levandų žiedų) atspalviai. Prie viso to, vasarai baigiantis pasipuošia raudonai – violetinėmis šluotelėmis. Augalas nereiklus augimo sąlygoms. Auginant pernelyg derlingoje dirvoje, išbėga į aukštį ir išsvyra lapija. Tinkama reguliariai drėkinama, bet pralaidi dirva. Saulėtoje vietoje ar švelniame pavėsyje. Atsparus šalčiams.
Botaninis pavadinimas
Andropogon gerardii
Lietuviškas pavadinimas
Didžioji mėlynstiebė
Aukštis
120 – 180 cm
Plotis
60 – 90 cm
Žiedų spalva
raudonai – violetinė
Lapijos spalva
melsvai – žalia, raudonai – bronzinė, violetinė
Žydėjimo laikas
VIII – X
Saulės įtaka
saulėkaita, dalinis šešėlis
Zonos
4 – 9
Pritaikymas
Natūralistiniuose projektuose. Sudėtiniuose gėlynuose su žydinčiomis gėlėmis.
Dirva
vidutiniškaiderlinga, pralaidi, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.