Achillea / Kraujažolė TERRACOTTA

Prekės kodas: 12100727
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Achillea / Kraujažolė TERRACOTTA

Prekės kodas: 12100727

4.90€
Pastaraisiais metais kraujažolės vėl grįžta į madą. Išties tai puikus daugiametis augalas, juolab, kad visiškai nereiklus auginant Lietuvoje. Kraujažolė kildinama iš Senosios  Graikijos ir pavadinta Trojos karo didvyrio Achilo, kuris pirmasis suprato šio  augalo vaistines savybes, vardu. 'Terracotta' vertinama dėl savo aukšto atsparumo  ligoms ir kenkėjams, aromatingos ir, tarsi paparčių mezginiai, lapijos bei oranžinės apelsino spalvos, kurie vėliau nuo saulės išblunka,  žiedynų. Skėtiniai žiedynai  nuostabiai dera su piramidinės formos ir/ar dygiais žiedais žydinčiomis gėlėmis, tokiomis, kaip šalavijas, veronikūnas, zunda. Dar didesnį įspūdį  sudarys varpinių augalų ir kraujažolės derinys.  'Terracotta' - visiškai  nereiklus augimo sąlygoms augalas. Geriausiai auga nederlingoje, sausoje iki vidutiniškai drėgnos, netgi smėlingoje  ir  pralaidžioje terpėje.  Kita vertus, tai  ypač puikus augalas probleminėms vietoms: greitai plečiasi, visiškai nereiklus  ir labai dekoratyvus daugiametis augalas. Sodiname 6-7 vnt/m², kas 35 cm. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Pastaraisiais metais kraujažolės vėl grįžta į madą. Išties tai puikus daugiametis augalas, juolab, kad visiškai nereiklus auginant Lietuvoje. Kraujažolė kildinama iš SenosiosGraikijos ir pavadinta Trojos karo didvyrio Achilo, kuris pirmasis suprato šioaugalo vaistines savybes, vardu. 'Terracotta' vertinama dėl savo aukšto atsparumoligoms ir kenkėjams, aromatingos ir, tarsi paparčių mezginiai, lapijos bei oranžinės apelsino spalvos, kurie vėliau nuo saulės išblunka,žiedynų. Skėtiniai žiedynainuostabiai dera su piramidinės formos ir/ar dygiais žiedais žydinčiomis gėlėmis, tokiomis, kaip šalavijas, veronikūnas, zunda. Dar didesnį įspūdįsudarys varpinių augalų ir kraujažolės derinys.'Terracotta' – visiškainereiklus augimo sąlygoms augalas. Geriausiai auga nederlingoje, sausoje iki vidutiniškai drėgnos, netgi smėlingojeirpralaidžioje terpėje.Kita vertus, taiypač puikus augalas probleminėms vietoms: greitai plečiasi, visiškai nereiklusir labai dekoratyvus daugiametis augalas. Sodiname 6 – 7 vnt/m², kas 35 cm.
Botaninis pavadinimas
Achillea millefolium 'Terracotta'
Lietuviškas pavadinimas
Kraujažolė paprastoji
Aukštis
60 – 80 cm
Plotis
50 – 60 cm
Žiedų spalva
rusvai oranžinė
Lapijos spalva
žalsvaipilka
Žydėjimo laikas
VI – IX
Saulės įtaka
Saulėkaita
Zonos
3 – 8
Pritaikymas
Natūralizuotiems gėlynams, džiovintoms gėlėms, skintoms gėlėms.
Dirva
vidutiniškaiderlinga,priemolis, priesmėlis.
Drėgmės kiekis dirvoje
Sausa, vidutiniška drėgna 
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.