Allium / Česnakas Magic®

Prekės kodas: 12105407
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Allium / Česnakas Magic®

Prekės kodas: 12105407

3.90€
Selekcija 'Magic' yra Allium schubertii ir Allium atropurpureum mišrūnas su purpuriniais žiedais vasaros pradžioje. Svogūninis daugiametis augalas su didelėmis žiedynų galvomis pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje. Įspūdingai dideli violetiniai žiedai yra sferiniai, su smailiais žvaigždiškais žiedlapiais. Aukšti tvirti stiebai, laikantys masyvius žiedynus atrodo itin elegantiškai ir puošniai. Puikus dekoratyvinis augalas gėlynams, kuris nuostabiai atrodo ir skintų gėlių puokštėse, ir gali būti naudojamas sudžiovintas floristinėse kompozicijose ar dekoracijų gamyboje. Lengvai auga gerai nusausintoje dirvoje, saulėtoje ar dalinai pavėsingoje vietoje. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Selekcija 'Magic' yra Allium schubertii ir Allium atropurpureum mišrūnas su purpuriniais žiedais vasaros pradžioje. Svogūninis daugiametis augalas su didelėmis žiedynų galvomis pavasario pabaigoje – vasaros pradžioje. Įspūdingai dideli violetiniai žiedai yra sferiniai, su smailiais žvaigždiškais žiedlapiais. Aukšti tvirti stiebai, laikantys masyvius žiedynus atrodo itin elegantiškai ir puošniai. Puikus dekoratyvinis augalas gėlynams, kuris nuostabiai atrodo ir skintų gėlių puokštėse, ir gali būti naudojamas sudžiovintas floristinėse kompozicijose ar dekoracijų gamyboje. Lengvai auga gerai nusausintoje dirvoje, saulėtoje ar dalinai pavėsingoje vietoje.
Botaninis pavadinimas
Allium schubertii 'Magic'
Lietuviškas pavadinimas
Stipinuotasis česnakas
Aukštis
50 – 60 cm
Plotis
10 – 20 cm
Žiedų spalva
intensyvi violetinė
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
V – VI
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsis
Zonos
5 – 8
Pritaikymas
Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Sudėtiniai gėlynai, Lengvai prižiūrimas sodas, Gėlės skynimui.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga, puri, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai sausa
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.