Didelį susižavėjimą kelianti daugiametė gėlė. Išraiškingi ne tik žiedynai, bet ir lapija. Keras dekoruotas paslaptingos purpurinės spalvos, stambiais, dantytais lapais bei stačiais, tuščiaviduriais stiebais. Antraisiais metais skudutis pasipuošia nuostabiais žiedais; išgaubtais, dideliais, rutuliškos formos skėčiais. Žydintis krūmas atrodo išties įspūdingai: purpuriniai stiebai lyg fejerverkai išaunantys rausvų žiedų purslus. Nepakartojama kero spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukia pačių išrankiausių sodo gerbėjų akis. Tai puikus akcentinis augalas gėlyne, kurio skėtiniai žiedynai ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Kaip ir laukinis miškinio skudučio giminaitis, puikiai auga derlingame, drėgmę sulaikančiame dirvožemyje, toleruoja pavėsingas gėlyno vietas.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Angelica sylvestris 'Vicar‘s Mead'
Lietuviškas pavadinimas Miškinis skudutis
Aukštis 100 – 150 cm 
Plotis 70 - 90 cm
Žiedų spalva rausva
Lapijos spalva tamsiai žalia, purpurinė
Žydėjimo laikas VIII – IX
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva derlinga, pralaidi, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna, drėgna
Zonos 5 – 9  
Pritaikymas Pavėsingose pakrantėse, sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuoseprojektuose. Dera su įvairaus aukščiodekoratyviniais augalais, įvairiuose spalviniuose deriniuose, masyvuose.
Aprašymas
Aprašymas Didelį susižavėjimą kelianti daugiametė gėlė. Išraiškingi ne tik žiedynai, bet ir lapija. Keras dekoruotas paslaptingos purpurinės spalvos, stambiais, dantytais lapais bei stačiais, tuščiaviduriais stiebais. Antraisiais metais skudutis pasipuošia nuostabiais žiedais; išgaubtais, dideliais, rutuliškos formos skėčiais. Žydintis krūmas atrodo išties įspūdingai: purpuriniai stiebai lyg fejerverkai išaunantys rausvų žiedų purslus. Nepakartojama kero spalva padeda sukurti originalias sodo kompozicijas, kurios traukia pačių išrankiausių sodo gerbėjų akis. Tai puikus akcentinis augalas gėlyne, kurio skėtiniai žiedynai ir krūmo aukštis suteikia architektūrinio aukščio. Kaip ir laukinis miškinio skudučio giminaitis, puikiai auga derlingame, drėgmę sulaikančiame dirvožemyje, toleruoja pavėsingas gėlyno vietas.

Angelica / Skudutis VICAR‘S MEAD

  • Prekės kodas: 12105579
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 5.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą