Carex / Viksva EVERGREEN

Prekės kodas: 12106204
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Carex / Viksva EVERGREEN

Prekės kodas: 12106204

5.90€
Evercolor® serijos viksvos pasižymi nedideliais, kompaktiškais, visžalių lapelių kereliais. Dėl tolerancijos sausrai, atsparumo karščiui ar šalčiui viksva „Evergreen“ yra patikimas augalas įvairiems kraštovaizdžio projektams įgyvendinti. Šios dekoratyvios žolės dėka sukursite „gaivų“ vaizdą savo kieme. Kerelis padengtas dailiai svyrančiais, sodriais, blizgiai žaliais lapais. Vasarą išnirę rudi žiedai dailiai kontrastuoja su ryškia lapija. Geriausiai viksva augs saulėtoje, švelniai šešėliuotoje vietoje, derlingoje, vidutiniškai drėgnoje, bet pralaidžioje dirvoje. Daugiau informacijos
Šiuo metu šios prekės internetu įsigyti negalima.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Evercolor® serijos viksvos pasižymi nedideliais, kompaktiškais, visžalių lapelių kereliais. Dėl tolerancijos sausrai, atsparumo karščiui ar šalčiui viksva „Evergreen“ yra patikimas augalas įvairiems kraštovaizdžio projektams įgyvendinti. Šios dekoratyvios žolės dėka sukursite „gaivų“ vaizdą savo kieme. Kerelis padengtas dailiai svyrančiais, sodriais, blizgiai žaliais lapais. Vasarą išnirę rudi žiedai dailiai kontrastuoja su ryškia lapija. Geriausiai viksva augs saulėtoje, švelniai šešėliuotoje vietoje, derlingoje, vidutiniškai drėgnoje, bet pralaidžioje dirvoje.
Botaninis pavadinimas
Carex oshimensis 'Evergreen'
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.