Ši rasakila – žymiai kompaktiškesnė ir smulkesniais  lapeliais, nei plačiau žinoma švelnioji rasakila (A. mollis), todėl labiau tinkanti mažiems akmenų sodams, alpinariumams, apvadams. Ji suformuoja žemą, platų kerelį iš smulkių, karpytų, tamsiai žalių su plonyčiu sidabriniu apvadu lapelių. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais. Geriausiai auga vidutiniškai derlingoje, sausoje,  dalinai pavėsingoje vietoje, o jei dirva derlinga ir pakankamai drėgna - ir saulėkaitoje.
Augalas
Vazono dydis C2-3
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Alchemilla erythropoda
Lietuviškas pavadinimas Rasakila
Aukštis 10 – 15 cm
Plotis 30 – 40 cm
Žiedų spalva gelsva
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas VI – VII
Saulės įtaka dalinai pavėsinga, saulėta
Dirva derlinga, pralaidi, priesmėlis, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna
Zonos 2 – 9
Pritaikymas Gėlynų apvadams, alpinariumams,prie vandens telkinėlių, sudėtiniuose gėlynuose. Dera su heucheromis, varpiniais augalais, rožynuose.
Aprašymas
Aprašymas Ši rasakila – žymiai kompaktiškesnė ir smulkesniaislapeliais, nei plačiau žinoma švelnioji rasakila (A. mollis), todėl labiau tinkanti mažiems akmenų sodams, alpinariumams, apvadams. Ji suformuoja žemą, platų kerelį iš smulkių, karpytų, tamsiai žalių su plonyčiu sidabriniu apvadu lapelių. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais. Geriausiai auga vidutiniškai derlingoje, sausoje,dalinai pavėsingoje vietoje, o jei dirva derlinga ir pakankamai drėgna - ir saulėkaitoje.

Alchemilla erythropoda / Rasakila

  • Prekės kodas: 12106541
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 2.70€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 09-22.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą