Veislė „Captain‘s Adventure“ vilioja augalų mylėtojų ir gurmanų akis. Žavėtis šiuo augalu yra dėl ko: įdomi ir išskirtinė lapijos forma bei margaspalvis koloritas. Elipsinių ir lancetiškų lapų centrai yra šviesiai žalios spalvos. Neįtikėtina, bet plačiu baltu apvadu dekoruoti jauni lapai yra smailios, lanceto formos, o senieji, „subrendę“ yra ovalūs ir baltas apvadas puošia tik lapo kraštus. Negana to, vasarą atsiranda zigzago formos siaura, tamsiai žalia juosta. Kad geriausiai išryškėtų melsvės spalvos, sodinkite dalinai pavėsingoje vietoje (geriausia kur kelias valandas per dieną augalą džiugina saulės spinduliai) drėgnoje, daug humuso turinčioje dirvoje.   
Augalas
Vazono dydis C1
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Hosta 'Captain‘s Adventure'
Lietuviškas pavadinimas Melsvė
Aukštis   35 - 40 cm 
Plotis   40 – 60 cm
Žiedų spalva   levandų
Lapijos spalva   žalia, balta
Žydėjimo laikas    VII - VIII
Saulės įtaka    Saulėta, dalinai pavėsinga 
Dirva     vidutiniškai derlinga, derlinga, humusinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje     vidutiniškai drėgna
Zonos    3 - 9
Pritaikymas   Sodinamas sudėtiniuose gėlynuose pavieniui, grupėmis, masyvuose. Puiki puošmena apželdinant pavėsingus sodo kampus, po medžiais.
Aprašymas
Aprašymas Veislė „Captain‘s Adventure“ vilioja augalų mylėtojų ir gurmanų akis. Žavėtis šiuo augalu yra dėl ko: įdomi ir išskirtinė lapijos forma bei margaspalvis koloritas. Elipsinių ir lancetiškų lapų centrai yra šviesiai žalios spalvos. Neįtikėtina, bet plačiu baltu apvadu dekoruoti jauni lapai yra smailios, lanceto formos, o senieji, „subrendę“ yra ovalūs ir baltas apvadas puošia tik lapo kraštus. Negana to, vasarą atsiranda zigzago formos siaura, tamsiai žalia juosta. Kad geriausiai išryškėtų melsvės spalvos, sodinkite dalinai pavėsingoje vietoje (geriausia kur kelias valandas per dieną augalą džiugina saulės spinduliai) drėgnoje, daug humuso turinčioje dirvoje.   

Hosta / Melsvė CAPTAIN'S ADVENTURE

  • Prekės kodas: 12107521
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą