Echinacea / Ežiuolė PRIMA™ RUBY

Prekės kodas: 12104530
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Echinacea / Ežiuolė PRIMA™ RUBY

Prekės kodas: 12104530

5.50€
Kompaktiškumas, daugybė šakotų stiebelių besipuošiančių tvirtais žiedais- tai Prima™ serija. Augalo kerelis puikiai pritaikytas sodinti lauko vazonuose ar mažesnėse erdvėse dėl savo kompaktiško augimo įpročio. Žiedai tamsiai rožinės/raudonos spalvos, viduryje- tamsiai raudonos spalvos kūgelis. Puikiai auga derlingoje, drėgnoje dirvoje, be abejo saulėkaitoje. Įsitvirtinus toleruoja šaltį ir netgi sausrą. Daugiau informacijos
Šiuo metu šios prekės internetu įsigyti negalima.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Kompaktiškumas, daugybė šakotų stiebelių besipuošiančių tvirtais žiedais- tai Prima™ serija. Augalo kerelis puikiai pritaikytas sodinti lauko vazonuose ar mažesnėse erdvėse dėl savo kompaktiško augimo įpročio. Žiedai tamsiai rožinės/raudonos spalvos, viduryje- tamsiai raudonos spalvos kūgelis. Puikiai auga derlingoje, drėgnoje dirvoje, be abejo saulėkaitoje. Įsitvirtinus toleruoja šaltį ir netgi sausrą.
Botaninis pavadinimas
Echinacea 'Prima™ Ruby'
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.