• Helenium / Saulainė MARIACHI PONCHO
Saulainė 'Poncho' – formuoja oranžiniais ir raudonais atspalviais mirguliuojančius ramunės formos žiedus. Centrinė žiedo dalis dekoruota iškiliu, gelsvai rudu „gaubliu“, o garbiniuoti žiedlapių krašteliais dailiai numarginti geltonai. Nužydėjusius žiedus rekomenduojame nuskinti, jeigu norite pratęsti ir pagausinti žydėjimą. Su tokiomis savybėmis,  kaip kompaktiška kerelio laja, tvirtais žiedkočiais ir nereiklumu augimo sąlygoms saulainė  taps puiki  gėlyno karalienė.  Sodiname 5-7  vnt./m², kas  45 cm.
Augalas
Vazono dydis C2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas    Helenium 'MariachiTM Poncho'
Lietuviškas pavadinimas    Saulainė
Aukštis   50 - 60 cm  
Plotis   45 – 60 cm
Žiedų spalva    raudona, oranžinė
Lapijos spalva    žalia
Žydėjimo laikas    VII - IX
Saulės įtaka saulėta,
Dirva    derlinga, puri,
Drėgmės kiekis dirvoje     Drėgna, vidutiniška drėgna.
Zonos    3 - 10
Pritaikymas   kaip akcentinis augalas, masyvuose, skintoms gėlėms.  Atsižvelgiant į tai, kad tai labai atsparus ir nereiklus augalas, todėl tinka auginti kartu  su šalavijais, saulėgrąžomis, šilokais, lofantais, lelijomis ir varpiniais augalais.
Aprašymas
Aprašymas Saulainė 'Poncho' – formuoja oranžiniais ir raudonais atspalviais mirguliuojančius ramunės formos žiedus. Centrinė žiedo dalis dekoruota iškiliu, gelsvai rudu „gaubliu“, o garbiniuoti žiedlapių krašteliais dailiai numarginti geltonai. Nužydėjusius žiedus rekomenduojame nuskinti, jeigu norite pratęsti ir pagausinti žydėjimą. Su tokiomis savybėmis,  kaip kompaktiška kerelio laja, tvirtais žiedkočiais ir nereiklumu augimo sąlygoms saulainė  taps puiki  gėlyno karalienė.  Sodiname 5-7  vnt./m², kas  45 cm.

Helenium / Saulainė MARIACHI PONCHO

  • Prekės kodas: 12104620
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 4.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių ir Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą