• Anthemis / Bobramunis DWARF FORM
Nykštukinis bobramunis 'Dwarf Form' yra viena iš gražiausių veislių, kuri į kiekvieną gėlyną įneš nuostabų spalvinį akcentą bei skleis vasarišką aukso geltonumo žavesį. Formuoja tankų, kompaktišką, smulkiai karpytų lapų kerelį, kurį vasaros pradžioje „užkloja“ ramunės tipo žiedeliai. Tai puikus masalas sparnuotiesiems sodo draugams. Nukirpus nužydėjusius žiedynus, skatiname ir prailginame žydėjimą iki pat vasaros pabaigos. Dėl ilgo žydėjimo ir nereiklių augimo sąlygų, bobramunį puikiai tinka sodinti lauko vazonuose terasoje ar balkonuose.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Anthemis tinctoria 'Dwarf Form'
Lietuviškas pavadinimas Bobramunis
Aukštis 20 – 30 cm 
Plotis 20 – 30 cm
Žiedų spalva aukso geltona
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas VI - IX
Saulės įtaka saulėkaita
Dirva vidutiniškai derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai sausa
Zonos 2 – 9  
Pritaikymas Natūralistiniuose projektuose. Sudėtiniuose gėlynuose, alpinariumuose su kitomis žydinčiomis gėlėmis, lauko vazonuose. Nereiklus ir sausrai atsparus augalas.
Aprašymas
Aprašymas Nykštukinis bobramunis 'Dwarf Form' yra viena iš gražiausių veislių, kuri į kiekvieną gėlyną įneš nuostabų spalvinį akcentą bei skleis vasarišką aukso geltonumo žavesį. Formuoja tankų, kompaktišką, smulkiai karpytų lapų kerelį, kurį vasaros pradžioje „užkloja“ ramunės tipo žiedeliai. Tai puikus masalas sparnuotiesiems sodo draugams. Nukirpus nužydėjusius žiedynus, skatiname ir prailginame žydėjimą iki pat vasaros pabaigos. Dėl ilgo žydėjimo ir nereiklių augimo sąlygų, bobramunį puikiai tinka sodinti lauko vazonuose terasoje ar balkonuose.

Anthemis / Bobramunis DWARF FORM

  • Prekės kodas: 12107354
  • Pasiekiamumas: Neturime
  • 2.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą