Artemisia / Kietis Little Mice

Prekės kodas: 12105588
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Artemisia / Kietis Little Mice

Prekės kodas: 12105588

4.90€
Daugiametis visžalis augalas. Kaip ir dauguma kiečių, gėlynuose ir įvairiose kompozicijose sodinamas dėl dekoratyvios lapijos. Smulkiai karpyti sidabriniai lapai atrodo lyg būtų padengti storu šerkšno sluoksniu. Krūminis keras žemas, itin tankus. Vasaros antroje pusėje pražysta vos pastebimais gelsvais žiedeliais. Mėgsta saulėtas vietas, todėl saulėtuose alpinariumuose atrodo itin efektingai. Puikus augalas kompozicijoms su kitais ryškiaspalviais augalais. Daugiau informacijos
Šiuo metu šios prekės internetu įsigyti negalima.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Daugiametis visžalis augalas. Kaip ir dauguma kiečių, gėlynuose ir įvairiose kompozicijose sodinamas dėl dekoratyvios lapijos. Smulkiai karpyti sidabriniai lapai atrodo lyg būtų padengti storu šerkšno sluoksniu. Krūminis keras žemas, itin tankus. Vasaros antroje pusėje pražysta vos pastebimais gelsvais žiedeliais. Mėgsta saulėtas vietas, todėl saulėtuose alpinariumuose atrodo itin efektingai. Puikus augalas kompozicijoms su kitais ryškiaspalviais augalais.
Botaninis pavadinimas
Artemisia arborescens 'Little Mice'
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.