Aster / Astras COOMBE FISHACRE

Prekės kodas: 12105593
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Aster / Astras COOMBE FISHACRE

Prekės kodas: 12105593

3.50€
Tankiai šakota daugiametė gėlė, sukurianti neperregimą kerą. Giliai žali lapai dengia šakeles iki pat augalo apačios. Rudenį gausiai puošiasi smulkiais, iki 2 cm skersmens, alyvinės ir rausvos spalvos žiedais. Žiedams nublankus, sėklų galvutės, priešingai nei daugumos astrų, geltoną spalvą pakeičia į rausvai violetinę, savo tekstūra primenančia braškes. Augalas gėlynams suteikia intriguojančių spalvų ir formų, todėl puikiai tinka kaip foninis augalas grupėse ar formuojant žydinčias sienutes. Nereikalauja ypatingos priežiūros ir sukuria efektingą vaizdą. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Tankiai šakota daugiametė gėlė, sukurianti neperregimą kerą. Giliai žali lapai dengia šakeles iki pat augalo apačios. Rudenį gausiai puošiasi smulkiais, iki 2 cm skersmens, alyvinės ir rausvos spalvos žiedais. Žiedams nublankus, sėklų galvutės, priešingai nei daugumos astrų, geltoną spalvą pakeičia į rausvai violetinę, savo tekstūra primenančia braškes. Augalas gėlynams suteikia intriguojančių spalvų ir formų, todėl puikiai tinka kaip foninis augalas grupėse ar formuojant žydinčias sienutes. Nereikalauja ypatingos priežiūros ir sukuria efektingą vaizdą.
Botaninis pavadinimas
Aster lateriflorus 'Coombe Fishacre'
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.