Darmera / Darmera NANA

Prekės kodas: 12105621
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Darmera / Darmera NANA

Prekės kodas: 12105621

6.50€
Kompaktiškas, lėtai plintantis daugiametis augalas. Pasižymi dideliais apvaliais banguotais lapais, padalintais į skilteles. Gausiai gysloti tamsiai žali lapai rudenį įgauna raudonų atspalvių. Stori statūs stiebai pasirodo dar prieš skleidžiantis lapijai ir sukrauna skėtinius žiedus. Rausvai baltos gėlės vėlyvą pavasarį atrodo unikaliai ir ant nuogų stiebų sukuria modernų paveikslą. Augalas labiau tinka mažesniems plotams, yra kompaktiškas ir turi trumpesnius stiebus. Sukuria patrauklų kilimo efektą su dideliais lapais, kurių spalva, priklausomai nuo saulės ir dirvos, sustiprėja iki raudonų atspalvių. Drąsi lapija neabejotinai patraukia dėmesį ir puikiai atrodo kartu su paparčiais ar gėlynuose prie vandens telkinių. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Kompaktiškas, lėtai plintantis daugiametis augalas. Pasižymi dideliais apvaliais banguotais lapais, padalintais į skilteles. Gausiai gysloti tamsiai žali lapai rudenį įgauna raudonų atspalvių. Stori statūs stiebai pasirodo dar prieš skleidžiantis lapijai ir sukrauna skėtinius žiedus. Rausvai baltos gėlės vėlyvą pavasarį atrodo unikaliai ir ant nuogų stiebų sukuria modernų paveikslą. Augalas labiau tinka mažesniems plotams, yra kompaktiškas ir turi trumpesnius stiebus. Sukuria patrauklų kilimo efektą su dideliais lapais, kurių spalva, priklausomai nuo saulės ir dirvos, sustiprėja iki raudonų atspalvių. Drąsi lapija neabejotinai patraukia dėmesį ir puikiai atrodo kartu su paparčiais ar gėlynuose prie vandens telkinių.
Botaninis pavadinimas
Darmera peltata 'Nana'
Lietuviškas pavadinimas
Skydinė darmera
Aukštis
20 – 30 cm
Plotis
20 – 30 cm
Žiedų spalva
balta, kreminė rausva
Lapijos spalva
žalia, bronzinė, raudoni tonai
Žydėjimo laikas
IV – VI
Saulės įtaka
saulėta, dalinis pavėsis
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Modernūs želdynai, Prie vandens telkinių.
Dirva
vidutiniškai derlinga, priemolis, molis
Drėgmės kiekis dirvoje
drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.