Eupatorium perfoliatum / Kemeras permautalapis

Prekės kodas: 12105627
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Eupatorium perfoliatum / Kemeras permautalapis

Prekės kodas: 12105627

3.50€
Daugiametis augalas su keliais vertikaliais stiebais. Lapija yra gana savita, susiraukšlėjusių simetriškų, siaurų lapų porų pagrindai susijungia ir apsupa plaukuotus stiebus. Stiebų viršūnėse, virš žalios lapijos, vasaros pabaigoje atsiranda stambios gėlių sankaupos. Sferiniai smulkių, purių baltų žiedų žiedynai puikiai atrodo sudėtiniuose natūralistinio stiliaus gėlynuose, formuojant žydinčias sienas ar kaip foninis augalas. Kvepiantys balti žiedai pritraukia drugelius ir kitus apdulkintojus. Senovėje buvo plačiai sodinami vaistažolių soduose ir naudojami liaudies medicinoje nuo įvairių negalavimų. Nereiklus augalas, geriausiai klestintis saulėtoje drėgnoje vietoje. Daugiau informacijos
Šiuo metu šios prekės internetu įsigyti negalima.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Daugiametis augalas su keliais vertikaliais stiebais. Lapija yra gana savita, susiraukšlėjusių simetriškų, siaurų lapų porų pagrindai susijungia ir apsupa plaukuotus stiebus. Stiebų viršūnėse, virš žalios lapijos, vasaros pabaigoje atsiranda stambios gėlių sankaupos. Sferiniai smulkių, purių baltų žiedų žiedynai puikiai atrodo sudėtiniuose natūralistinio stiliaus gėlynuose, formuojant žydinčias sienas ar kaip foninis augalas. Kvepiantys balti žiedai pritraukia drugelius ir kitus apdulkintojus. Senovėje buvo plačiai sodinami vaistažolių soduose ir naudojami liaudies medicinoje nuo įvairių negalavimų. Nereiklus augalas, geriausiai klestintis saulėtoje drėgnoje vietoje.
Botaninis pavadinimas
Eupatorium perfoliatum
Lietuviškas pavadinimas
Permautalapis kemeras
Aukštis
120 – 180 cm
Plotis
90 – 120 cm
Žiedų spalva
balta
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
VIII – IX
Saulės įtaka
saulėta, dalinis pavėsis
Zonos
3 – 9
Pritaikymas
Foninis augalas, kaip žydinti sienutė, užmiesčio sodybose, miškinguose parkuose, natūralistiniuose soduose, Gėlės skynimui.
Dirva
Vidutiniško derlingumo, priesmėlis, priemolis, kalkinga
Drėgmės kiekis dirvoje
Normalaus drėgnumo, drėgna, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.