• Vinca / Žiemė WOJO'S JEM
Žiemė 'Wojo's Jem' – patrauklus žemaūgis kiliminis augalas su levandų mėlynumo žiedeliais virš margos lapijos. Lapeliai tamsiai žali su baltu centru, spalvų kontrastą išlaiko net pavėsingoje pozicijoje. Kerelis kompaktiškas, greitai suformuoja tankią kiliminę žemės dangą,  slopina pikžoles, visžalis.  Žiedai ant ilgų kotelių, gausiausiai žydi pavasarį, vėliau jau ne taip gausiai sužydi vasaros pabaigoje. Palankiausia sodinti dalinai pavėsingoje arba pavėsingoje pozicijoje, saulėkaitoje reikalauja daugiau vandens. Nereiklus, puikiai auga riboto derlingumo ir šviesumo dirvose. Tai lengvai auginami, ištvermingi, toleruojantys sausras ir miesto taršą augalai, rekomenduojami pradedantiesiems sodininkams.
Augalas
Vazono dydis C2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Vinca major 'Wojo's Jem'
Lietuviškas pavadinimas Didžioji žiemė
Aukštis   10 – 15 cm
Plotis   35 – 45 cm
Žiedų spalva   mėlyna
Lapijos spalva    žalia, balta
Žydėjimo laikas   IV – VI,  VIII
Saulės įtaka     saulėta, dalinis pavėsis, pavėsis
Dirva   vidutiniškai derlinga, derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje    vidutiniškai drėgna
Zonos   4 – 9
Pritaikymas   Puikus  žemas  kiliminis augalas. Driekiasi po dideliais medžiais ar po moderniais,  ant vieno stiebo įskiepytais augalais.  Idealiai tinka pamatams apželdinti, bordiūrų apvadams.
Aprašymas
Aprašymas Žiemė 'Wojo's Jem' – patrauklus žemaūgis kiliminis augalas su levandų mėlynumo žiedeliais virš margos lapijos. Lapeliai tamsiai žali su baltu centru, spalvų kontrastą išlaiko net pavėsingoje pozicijoje. Kerelis kompaktiškas, greitai suformuoja tankią kiliminę žemės dangą,  slopina pikžoles, visžalis.  Žiedai ant ilgų kotelių, gausiausiai žydi pavasarį, vėliau jau ne taip gausiai sužydi vasaros pabaigoje. Palankiausia sodinti dalinai pavėsingoje arba pavėsingoje pozicijoje, saulėkaitoje reikalauja daugiau vandens. Nereiklus, puikiai auga riboto derlingumo ir šviesumo dirvose. Tai lengvai auginami, ištvermingi, toleruojantys sausras ir miesto taršą augalai, rekomenduojami pradedantiesiems sodininkams.

Vinca / Žiemė WOJO'S JEM

  • Prekės kodas: 12107895
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių ir Kauną.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą